Pa jes eto, vi se žene inače ne uljepšavate. 😛
Ili ćeš to ili ćeš Končitu. 😛
hahahha, e Koncita, nisam se mogla sjetiti kad sam Nikiju htjela napisati na koga lici 😂
pa svaka slicnost s tobom nije ni priblizna 😛 dobro, ima jedna ili dvije stvari slicne tebi…
Lijepa si!
Pa ne možemo obojica biti Končite. Nek on bude Božo Vrećo eto. 😛
Kažem ti nije model istreniran da prešaltava muške u ženske. Eto probaj s čoekovom slikom, paš vidjeti.
Ima sise ko ja. 😀
Aaa, ne valja kad ne stavim sliku, ne valja kad stavim. Nikad ti ugoditi…
Haha, vise si mi ti nako Bozo fazon 😂
Ma probala sam, ispao normalno zensko.
Hahah, jest, sjecam se i ja da si bio velikodusan ko ova plavka 😂
Ma valja, svidja mi se. Kazem ti da si bas lijepa. Fino si ovo sredio. Samo vam je jedina slicnost boja ociju 😜
Šta bolan nije istreniran?
Kako muža mog pretvori u ženu odjednom, a 2-cu bradu čovjek na slici ima😃
Pretvorio i Morganinog čoeka odlično, da vidiš što su fini zajedno na slici.
Tačno uviđam da je žena ženi vuk. 🙁
Mi se zalažemo za tvoju autentičnost, a ti tako?! Praktično smo ti stali u odbranu integriteta fizionomije🥰
Ma vidim ja evo…
Pa, kažem ti ja. Autentično je sloboda!
Mora da ne usne radila, a ne da reci…
Da je*
Sve na slici je moje. I prirodno.
Ma nije, njemu to ne treba.
Vidiš kako je plaha Tramvajka🥰
Imam sve, i viška još.
Tramvajka mi nesto zvuci ko Hiljadarka 😂
Hiljadarka ti je mama od Stoje. 😛
Ejs!
(Ležerno Lažljiva BatreTram😂)
Joooo, kol'ke ti izreze nosiš na tim majama Tramvi?
Doduše, dolazi doba, polako ali sigurno, kada će se moći obući ovakva košuljica. Nesreća je što ćeš, izvjesno, pandrknut do tad🥹
I'm sexy and I know it! 😎
Ma treba pokazivat dok imaš šta, ha ja. 🤣
Pa, ne znam baš, puno si mi se nešto nariktav'o.
Al’, ako ti znači, sve je tako kako kažeš😇
Nemoj da si ljubomorna na moju mladost i moju ljepotu. I moje sise!
Tako je!😛
Što bi rekli klix komentatori: “kud baš sad nađoste postavljat pred iftar”
🤣🤣🤣
🤣🤣🤣
dobra si Sakiba, al te malo jebe ime 😃
Jednom je Tram i imao objavu na temu starinskih imena… Ala se sad uvali 😔
Da nisam nasla na koga mi licis, ne bih mogla zaspat veceras. Sacu ja tebe i svog rokera stavit zajedno na sliku, tj sutra, prekoracila sam limit za danas 🤣
🤣
Nemoj. Ovo je brutalno.
Nas dvije djeca od dvije matere. 😛
Moja ti…
Rekni kono… 😛
Ja dosla da ti budem kona, ti odselila 😜
Ma baš bismo se mi družile. 😛
Hahaha
Sto ne bi, moja ti? Da promuhabetimo koju.
Imam momka!
Hahah, aj kone, pa imam i ja 🤣
Pa ša hoš onda? 😛
🤣
Tebi momak ne da da pricas s konama? 😂
Cuj sta hocu… pa ne mogu ti reci 😜
Ne da. Baš tebi da? 🤔
A što ne možeš?
U ovom si skučaju komšo Morgan😃
Ma to samo sjedi i vreba, čeka ovakve mlade (i naivne) kao što sam ja. 🙁
Pa nema mi sta ne dati, ja sam svoja zena.
A i ne jedem tudje kone 🤣
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Koristimo kolačiće da bismo vam dali najbolje iskustvo na našoj web lokaciji. Nastavljanjem korištenja ove web lokacije, slažete se sa našom upotrebom kolačića.Prihvatam
hahahah, jesi(se) narikto, svaki bi ti dao 😂
Pa jes eto, vi se žene inače ne uljepšavate. 😛
Ili ćeš to ili ćeš Končitu. 😛
hahahha, e Koncita, nisam se mogla sjetiti kad sam Nikiju htjela napisati na koga lici 😂
pa svaka slicnost s tobom nije ni priblizna 😛 dobro, ima jedna ili dvije stvari slicne tebi…
Lijepa si!
Pa ne možemo obojica biti Končite. Nek on bude Božo Vrećo eto. 😛
Kažem ti nije model istreniran da prešaltava muške u ženske. Eto probaj s čoekovom slikom, paš vidjeti.
Ima sise ko ja. 😀
Aaa, ne valja kad ne stavim sliku, ne valja kad stavim. Nikad ti ugoditi…
Haha, vise si mi ti nako Bozo fazon 😂
Ma probala sam, ispao normalno zensko.
Hahah, jest, sjecam se i ja da si bio velikodusan ko ova plavka 😂
Ma valja, svidja mi se. Kazem ti da si bas lijepa. Fino si ovo sredio. Samo vam je jedina slicnost boja ociju 😜
Šta bolan nije istreniran?
Kako muža mog pretvori u ženu odjednom, a 2-cu bradu čovjek na slici ima😃
Pretvorio i Morganinog čoeka odlično, da vidiš što su fini zajedno na slici.
Tačno uviđam da je žena ženi vuk. 🙁
Mi se zalažemo za tvoju autentičnost, a ti tako?! Praktično smo ti stali u odbranu integriteta fizionomije🥰
Ma vidim ja evo…
Pa, kažem ti ja. Autentično je sloboda!
Mora da ne usne radila, a ne da reci…
Da je*
Sve na slici je moje. I prirodno.
Ma nije, njemu to ne treba.
Vidiš kako je plaha Tramvajka🥰
Imam sve, i viška još.
Tramvajka mi nesto zvuci ko Hiljadarka 😂
Hiljadarka ti je mama od Stoje. 😛
Ejs!
(Ležerno Lažljiva BatreTram😂)
Joooo, kol'ke ti izreze nosiš na tim majama Tramvi?
Doduše, dolazi doba, polako ali sigurno, kada će se moći obući ovakva košuljica. Nesreća je što ćeš, izvjesno, pandrknut do tad🥹
I'm sexy and I know it! 😎
Ma treba pokazivat dok imaš šta, ha ja. 🤣
Pa, ne znam baš, puno si mi se nešto nariktav'o.
Al’, ako ti znači, sve je tako kako kažeš😇
Nemoj da si ljubomorna na moju mladost i moju ljepotu. I moje sise!
Tako je!😛
Što bi rekli klix komentatori: “kud baš sad nađoste postavljat pred iftar”
🤣🤣🤣
🤣🤣🤣
dobra si Sakiba, al te malo jebe ime 😃
Jednom je Tram i imao objavu na temu starinskih imena… Ala se sad uvali 😔
https://youtu.be/40XrTGS5VV8?si=-1ejkditXkeGrsmI&t=136
https://ibb.co/ycrqknf4
Da nisam nasla na koga mi licis, ne bih mogla zaspat veceras. Sacu ja tebe i svog rokera stavit zajedno na sliku, tj sutra, prekoracila sam limit za danas 🤣
🤣
Nemoj. Ovo je brutalno.
Nas dvije djeca od dvije matere. 😛
Moja ti…
Rekni kono… 😛
Ja dosla da ti budem kona, ti odselila 😜
Ma baš bismo se mi družile. 😛
Hahaha
Sto ne bi, moja ti? Da promuhabetimo koju.
Imam momka!
Hahah, aj kone, pa imam i ja 🤣
Pa ša hoš onda? 😛
🤣
Tebi momak ne da da pricas s konama? 😂
Cuj sta hocu… pa ne mogu ti reci 😜
Ne da. Baš tebi da? 🤔
A što ne možeš?
U ovom si skučaju komšo Morgan😃
Ma to samo sjedi i vreba, čeka ovakve mlade (i naivne) kao što sam ja. 🙁
Pa nema mi sta ne dati, ja sam svoja zena.
A i ne jedem tudje kone 🤣
Ah zene, pa vidis koliko ociju je uprto ovdje 😜
https://ibb.co/21nQqHKp
Dje si, Saki…
Joj Morgana… 😀
Dosao Morgan da ti kvari Sakibu 😂
Šta će ljudi reći… 😿
Ljudi ce uvijek nesto govoriti, ne sekiraj mi tu plavu glavicu.
Pa da, ali ja bih radije da ljudi pričaju kako imam dobre sise, nego nešto drugo. 😛
Ne brini, pricaju i to 😂
Šta još kažu? 😏
da me gledas, al se pravis da mi ne das 😂
Ma šta da ti dam? 😛
Pa zvaku barem. 🤣
https://www.youtube.com/shorts/opwNTFe68jM
Hahah, Sakiba, otkud tebi mac? 🤣
Nađe se… 😛
Nek se zna, Morgan nije takav noob 😜
Ma sad… 😛
https://media0.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExcXZvMXJkOTJmejdnempkdXl2c2pucDIwMWVpcWs5M3lhY3l4d3J4bCZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/Afw3BYV8oozaN9ZDoV/giphy.gif
https://media4.giphy.com/media/fCUCW4psLEuLb20ohA/giphy.gif?cid=6c09b952tzl22p7xr8umkrvc07c972jkxy60w1yyp405lwpk&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.gif&ct=g
Ne reče ti, kakav je onda Morgan noob?
Pa nije nikakav noob, znao bi se nositi s ovako serviranim upadima 😏
Ma to svi kažu, pa svjedočimo čemu već svjedočimo. 😛
sta cu kad imas momka…
Možda nemam, možda sam te samo testirala da vidim da li si stvarno zainteresovan ili sam ti samo jedna u nizu.
ne igraj se s vatrom, mala 😛
Or else…? 😛
Ili ces me gledati ovako:
https://ibb.co/6RRJCdmL
🤣
🤣
Jesi to kupila onaj premium paket da možeš štancati ove slike neograničeno? 😛
Hahah nisam, ne znam ni ja sta me pustilo da se igram ovoliko 😂
Eh ko Morgan bi mogao startovat ovu konu. 🤣
Reci mi nešto smiješno, nasmij me.
https://youtube.com/shorts/E7kFKCIe-kA?si=qVzzsMwASFc_E7n6
Dosadno mi je. 🙁
Ne mogu ti pomoci preko poruka, mace.
Nego kako?
Pokazat cu ti kad dodjes. 😎
Imam momka! [2]
ma neka ti ga, nisam ga ni trazila!
Pa dobro, da znaš samo.
Znam, rekla si jedno 2x 😜
Ja ne znam sta ti s konama inace radis na kafi, ja samo pricam, pa mi nije jasna ta samoodbrana 🧐
Pa reko ako si zaboravio…
Nisam, ja sam fin momak.
Ma da…
Samo mi se ne sviđa ova ofrabana kosa. Jel mogao to malo prirodnije da izgleda
Eto sad se niko od žena ne farba, samo problem kad se ja ofarbam. 😛
Da se zoveš Šaćira bila bi draža.
Može li Šećera? 😛
Inače ne volim baš da dosadjujem sa dolascima onom ko meni ne dolazi,😁 ali šta reći – Sakiba je čudo bosanskog otpora 🤣
Ma niko nikom ne dosađuje. 🙀
Totalno si moderna mačko, majke mi.
Imam momka! [2]
Sakiba i onaj tvoj Caligo bili bi savrsen par, a tek djeca koje bi to lutkice bile! 😀
Bi sigurno. 😀
Dobre sise!
https://i.redd.it/z8nv7ie8oa541.jpg
sad sam se sjetila da sam sinoc sanjala da si mi komentarisao post i svi su pricali o tome 🤣
https://media2.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExZmhqMndiZDFlOGxxYmljbmlnMTh4cW03c2VubHUyNm1jbjd0ZXRtcCZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/nIdxXykGKbRGdV1J5y/giphy.gif
Hahahaha, e možda ti ispunim snove. 😛
ma puste zelje, pusti snovi… 🙁
Ako ti tako kažeš… 😛
pa ti mene razuvjeri. 😌
Ma nema potrebe, ti si već svoje zacrtala. 🙁
hahah, ma ti si uvijek bio jak na rijecima. al na svom blogu 😛
Pa ša fali, i to se pika. 😛
Ma ko ti pika, ja ne pikam!
Nego, dje zapelo s anketom?
Ma pika svako, prednost na domaćem terenu i tako to. 😀
Aaa jeste svi navalili. Pa biće… 😀
nisam ja svako, al dobro 😛
dobro, Velija…
Ima vas još koji zapitkujete. 😛