Znači jutros spavam nako, sam od sebe takoreć, i kad mi je najslađe bilo, taman ušo u onu neku fazu, zvoni alarm. Hajde dorate ustaj, u rudnik! I evo opet sad maloprije pribacim, ne mogu umoran sam, nisam ja naviko ovim tempom ba. Kad trznem se u neka doba reko imam sastanak, ja tamo oni već počeli bez mene. Ne da mi se danas…
ne da se pospanom do… potoka?
63 0 komentara
Leave a Reply
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Da ti nije možda vruće?🤣
Joooj, pa šta je ovo vako. 🙁
Et, neka je zajebancija ljetna😆😆😆😆😆bolje i ovo nego kiša stalno.
Pa sve iz krajnosti u krajnost. Može li malo umjerenog. 🙁
Nema više toga dečko ni u čemu😆
Pa napravi da bude. 😀
Ok da se ovdje mene šta pita, pih…
Pa zar ti nisi poglavica? 😀
Pa jesam sebi, nisam ovdje😉
Pa budi i ovdje. 😛
Pa neću, hoću tamo🤪
Ma ko bi ti ugodio… 😛
Nije se rodio ko je meni ugodio🤪
Ni Hansika? 😛
Trudi se, ugađa, ja se pravim Englez, onda mu je garant još interesantnije da više i bolje ugađa, šuti😁
Koji ti je od ovih dorat?
Svaki, ako ga dobro upregneš. 😛
Drugi red, treći džep. 😀
A što nije prvi red odozgo, drugi džep?
https://m.youtube.com/watch?v=XHeMKn5I4u8
😛
Pa tog sam ne spomenuo ako pitaš i koji još? 🤣
Uh đe me nađe… 😛
Bilo je tricky, štreberu!
Nemaju promjenu nijanse oko nozdrva.
Ja znam sve tvoje strahove😛
Pitanje je da li se oni osjećaju kao dorati, a ne šta mi mislimo da su ili nisu. 😛
Ja sam knjiga otvorena. 😛
Hahaha, ja, he, she, it, that🤣
Dugica🌈 i inačice.
Uvijek bio.
Ma što se mahalo tim zastavama, mahalo se. Do nekog idućeg ekonomskog prosperiteta. 😀
Kakvi su ovo dorati Vasiona? Neki test šta li?
Iz Tramijevog posta.
Hahaha a to si mislila😄danas slabo kontam, ko ova žega, a ja se nisam naspavala.
Evo sam vidjeh Merzov Dugin's popiš Tramvi, zanimljivo.
Ma liberalne ideje prolaze samo u bogatim društvima. Imaš para pa te libo za to šta rade drugi. Sad kad je nestalo meze, poče priča bezveze. 😀
Tačno je to zakonomjerno i tačno vidiš genezu, npr:
1. Njemačka ga naveliko puši po Versajskom ugovoru,
2. Britanija ostaje bez Commonwealtha i izvozi eugeničke ideje u Ameriku taman kada
3. Amerika ulazi u Veliku depresiju,
4. Klika oko Hitlera diže Treći rajh bruseći preuzetu eugeniku u nacizam (Italija fašizam),
5. …
6. Covid-19, tačno 100 godina nakon Versaja i Trampova mudrost o dezinficijensima.
Od gasnih komora do varikine, čudovišna glupost jedina je konstanta. I tačno, prodaje se kad nestane para.
Ma biće para, treba samo strpljiv biti. 😀
Dok se odigra marš ili dva.
I meni u zadnje vrijeme jako teško ustat, vrućina, taman zaspeš s mirom oko 4, 5, kad ono moraš ustat
Smijete li bar vi spavati na poslu onda?
https://i.postimg.cc/KjFNWphr/normalise-naps-at-work-336856-3292375510.jpg
Ovako
Ma bilo kako haha. Samo nek plaćaju u ta doba. 😀
Fakat mi žao ovih Japanaca…
A, fin narod onako.
Joooj, jedan dan mu ugrijalo, on vec kuka. Jesi se posvabio, kako bi izdrzao opet sarajevske sparine.
Ne brini, eto ti kise iduce hefte.
Pa ja pobjego od tih sparina, i džaba, opet me sustiglo sve. :/
Nisam se ni žalio u postu na vrućine (što ne znači da nisam trebao), nego na nespavanje. 😛
Ma neka je, vidim, generalna pretpostavka u komentarima da ne spavas zbog vrucina, pa se ja nadovezala. Sta te onda muci, cakani?
Ma ti meščini meni gledaš u sise dok ja pišem postove. 😛
Sta cu, volim vidjet dobre sise!
Mal ti ne rekoh. 😛 [2]
Došla si na pravo mjesto onda. 😀
Hoces mi to pokazati onu sisu na ruci?
Ti meni stalno zamalo da kazes, ali nikako… 😞
Ima male djece ovdje čitaju. 😛
Uh evo mi kiše. 😀
Ma sapni mi…
Eto, veceras ces ljeps spavati.
https://c.tenor.com/yCrZEawC6MwAAAAd/tenor.gif
Uh jedva čekam. 😀
😆
https://media0.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUyMjIzd3JoM2tvcGF0dTVkYWIwNWlkOGRwaWJxYXJpODN2cGs2bzZmaCZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/RsDFTZQe5eVjQ4T5DA/giphy.gif
https://media3.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExeTJ4a29tNmI3c3NnZ2VnMzh3Y3dyb3hkM3g3cnVuM2h0a3kzdzdzZSZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/sAGH7DmmQz7qySC9EB/giphy.gif
E da docekam da i ja tebe zbunim 😁
Baš si se potrudila, nema šta. 😛
Tim bolje sto nisam morala ☺️
Tri sise.
https://64.media.tumblr.com/9d67837e8370400239b821f0f287eb32/8f0bb140171f61a8-0e/s500x750/ab8b59bb1bd28b4a13d54bb0e74c272a15b91388.gifv
Predvidljive te!
https://tenor.com/hr/view/bettersore-thansaggy-gif-18177868
Pa nije to sisa. 😀
Pa kad može kompjuterska animacija može i teniska loptica!
Sisi je mjesto uz sisu, ne na ruci (to imam i ja). 😛
Pa, helouuuuuu😛
https://www.youtube.com/watch?v=OOP-FQLf0Cs
🤣
Oj Allahu
https://youtu.be/1SwvR085u98?si=bsU7eE0bdIZHFNr3
Da mi nema tebe, ja nikad ovu pjesmu ne bih čuo. 😀
eto nek sam i ja nešto u tvom životu 😀 😆