ne da se pospanom do… potoka?

Znači jutros spavam nako, sam od sebe takoreć, i kad mi je najslađe bilo, taman ušo u onu neku fazu, zvoni alarm. Hajde dorate ustaj, u rudnik! I evo opet sad maloprije pribacim, ne mogu umoran sam, nisam ja naviko ovim tempom ba. Kad trznem se u neka doba reko imam sastanak, ja tamo oni već počeli bez mene. Ne da mi se danas…

63 0 komentara

Leave a Reply