o srkletu budućnosti…

Svaka pomisao o budućnosti, i meni u njoj, mi izaziva nekakvu anskioznost. Tako da više i ne razmišljam dalje od sutra za ručak. Nekad ni toliko…

55 0 komentara

Leave a Reply