Hodam danas ulicom, fotografišem one neke zgrade. Prije sam uvijek ono ko čekam da se ljudi malo razgrnu da ja to bolje uhvatim. Ali sam ovih posljednjih dana došao do spoznaje da bi sve te fotografije bile nekakve… pa šta ja znam, možda sterilne, da nema ljudi na njima. Ko oni stolnjaci bez fleka, a kako reče ona jedna, na koju smo više svi i zaboravili, đe nema fleka na stolnjaku ko da se tu i ne živi. Pa ne cicam baš da nahvatam svijeta, ali nije ni da ih izbjegavam ko prije. Još da imam kakve ozbiljne kamere, pa ja bih reko da su to umjetnosti neke, a ovako samo uspomene…
Eto vidis, nisu je bas svi zaboravili.
Fey, ako citas uz ☕️, sarni nam koju bar kod Tramv.🙂
Btw. ode ti u de facto umjetnike. Evo nek mi
Iksiksajronik ne da lagati 😃
Ja sam upamtio. Zlopamtio takoreć. 😁
Ma oprema je pola umjetnosti. 😛
Hahahah malo oprema, malo dobar moment, malo editovanja i pečen umjetnik 😁
Dobar zoom objektiv je više od pola slike
https://media2.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExdnFjbDc1eTZwdWRnczJrcG12YXg0Z3FxNTJsYWg4Y3A5MnRnd2R4cSZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/IRkqguqMTKUne/giphy.gif
Oooj pa mrsko mi editovat svoje slike da izgledam ljepše, a kamol tuđi svijet. 😀
Al joj jes, upravu si totalno. Tačno mi fali nekad da dobro nešto nazumam. 🙁 Vidi se da znaš znanje. 😀
Ništa, držat ću se amaterskih voda onda. 😀
Fey ❤️😘
Halo ba, post je o meni. 😀
Ali dok te imam na vezi i dok nisam zaboravio, čestitke na zarukama. Valjda nas neš zaboraviti. 😸
Ma de.. De ti posaj sta se pamti 😛
https://youtu.be/OSn2sGskMrQ?si=tIigu8oRNNHIG-rN
U pravu ste Bgm, cak i sa iphone pro ne mere da ne valja, a meni vazda bili glomazni za nosanje, al iduci ce vjerovatno biti neki.
Nekad davno sam organizovala kurs fotografije i samo sam zapamtila gdje treba centrirati osobu kad je fotografises😅
Sto se tice zoom objektiva izgubila sam zelju da ikad nosam isti kad su mi ga “oduzeli” budi mi lose uspomene.😆
Dobra pjesma. 😀
Joj kad pomislim da ću eventualno morati promijeniti telefon hoće mi nešta biti. Ne volim kad mi se one ikone promjene, kamol telefon komplet. :/
Organizovala ili išla? 😀
Ko ti je ba oduzeo? :O
I tebe sad, pa moje su sve dobre 😛
Ti i bilo kakve promjene ste inace jedno. 😜
Nego, ti mozda znas ( ili bilo ko da ovo cita -ako hoce da se osevapi) koji bi bio najbolji a najpovoljniji externi hard drive za preporuciti. Ima ih milion, a nemam vremena sad ganjati te recenzije, a i nesto im plaho ne vjerujem ali eto vjerovacu vasim preporukama.
Organizovala dabome, ima cak jos online vijest o tome a usput sam i ucestvovala.
Na to zadnje samo cu reci:
https://youtu.be/_q7pBFAigFk?si=b-qLPkjZChGPcLqS 😂
Pa sad… 😛
Ne znam ovako sad napamet, kad budem pri laptopu pa ću pogledati. Ja imam Samsung ssd, zadovoljan sam. Kingston, SanDisk, WD, isto solidni. Ja uzeo taj jer je bio na akciji. Ne znam, koji ti je budžet, koji ti kapacitet treba. U suštini bilo koji HDD/sdd može biti eksterni ako uzmeš one dodatne kablove.
Ova pjesma iz Silencijinog asortimana prava. 😛
Velis mozda dje dobrih nema 😅
Sto se tice muzike ja sam ti tu poravnila kad mi onaj Harry iz Stepskog vuka rek'o dvi tri pa sam tako sa gimnazijskog nivoa usput naucila i da uzivam u muzici sa radija, ali pustim sebi tu i tamo i “Für Elise”.
Kontam da mi je 1 TB dosta, ako moze sta do 100-120€. Ali mi bitte posalji neki link, kad nekad stignes i uzmi u obzir da moram sebi osloboditi prostor sa icloud, Mac, iphone, i ako moram taj neki kabal molim te, posalji link i za njega. U te stvari se najbolje ne razumijem 😔 u krajnjem slucaju da se ne zamaras, posalji taj sto ti imas ako pase uz ova moja cuda uzecu njega. Treba mi da sacuvam djecije slike, tako da osevapices se. 🙂
Silencija i ja bi mogle partijati zajedno, sto za tebe ne bi mogla reci 😜..mislim, ne bi vjerovatno do kraja mogao uzivati u nasem muzickom izrazaju.
Ako potrefiš pravu stanicu, radio ima super muzike. 😀
Evo link za SSD. Trenutno snižen na 69. 😀
I onda još nešto ovako da ga možeš koristiti kao eksterni. Ovaj nije snižen, možeš čekati možda da ga snize. Ili vidi negdje drugo mimo Amazona, ne znam ni kakve imaju opcije dole za kupovinu, da li vrše dostavu i kako to ide. Uglavnom to je to što ti treba od uređaja. S tim da ovo koristi usb C priključak, pa ne znam jel ti to igra neku ulogu. Ako ćeš kopirati podatke s nekog Maca, mislim da ne bi trebalo biti problema, jer Mac jedino i ima usb C, bar ovi noviji…
Mada ne znam ni što to prebacuješ s clouda uopšte. Jes da je to malo skuplja opcija, ali bar znaš da su ti podaci sigurni. 😀
Ma vas dvije party animalke, eto vas pa partijajte, da vam ja ne smetam. 😛
Pa zato kad god kupim novi iphone i prijavim se povuce mi sve slike sa iclouda sto su pohranjene iako par godina mjesecno placam po 3 eura za prosirenje memorije, opet ne pomaze. U svakom slucaju hvala ti! Porucicu taj dok je akcija 🙂
Nemoj kupovati novi iphone stalno onda. 😛
Ma nije mi baš jasno. Ustvari on tebi skine na telefon, pa šta imaš onda proširivati? Ne možeš telefon proširiti memoriju, samo cloud.
Ne znam, ja evo gledam imam 100GB na Googlu, pola popunjeno. Cvaja godišnje. Nudi mi evo 200GB za 3€ mjesečno. 😀
Ima li kod vas ono da ti prave neku ponudu mob uz ugovor? Uzmem sebi inace svake 2 god novi pri obnovi ugovora, ali kontala tad nije ni ova 13 losa, mada sam htjela promjeniti operatera i kad sam rekla da necu vise kod njih oni me molili da ostanem, i napravili tad ponudu 14 pro su nudili gratis ako zadrzim tarifu od 50€ mjesecno sto sam imala, ja ipak uzela drugu opciju od 30€ mjesecno i dobila uz to samsung tablet gratis. Mada kad sracunas otplatis ti to sve sebi ali u paketu imas neograniceni brzi internet vise roaming gratis zvanja, poruke etc.
A na prosirivanje cloud sam i mislila, obicno kupim mob sa 128GB plus to prosirenje evo na ovom zadnjem imam oko 72.000 slika i oko 2000 videa i nekih gluposti. Neda mi ni screenshot vise da uradim 😅 koristim ga svakako samo za IG i FB jer sam zaboravila sifre 🙈, a karticu sam prebacila u poslovni, neki samsung sto sam dobila. Tehnika i ja nismo u nekoj ljubavi 😏
Ma ja imam onu pretplatu. Mene to godišnje izađe oko 130€, isto imam roaminga, poruka, poziva koliko hoću, jedino je internet 9GB. Doduše povećali su paket na 15GB, samo što moraš kliknuti na taj paket, iako je meni taj paket već izabran. Malo glupo ali hajde. Mada ja urijetko i koristim taj mobilni internet.
Joooj, pa ja kupio telefon prije nekih 7-8 godina, eno ga ima 256GB. Šta ba slikaš 72000 puta. 😀 😀
Pa to je super paket i cijena, i ja bih tako.
Tesko mi povjerovati da imas toliko dugo mob i toliko memorije jos. Sigurno me zezas! Mada i meni u zadnje vrijeme ide na zivce to saltanje i prebacivanje. Vjeruj da ne znam ni ja, slikam svasta, mada zasigurno najvise imam djecijih fotkica, i svoje sebe.
Pa de, nije da nema. 😁
August 2017 najstarija slika. Od tad njih 23488 okruglo, plus 1319 videa. 😁
Šta bi da imaš dvoje djece… 🤣
Treba to gledati, ganjati. Nisam ja bas tako dokona zena. I ovo sto usput po blogu saram mi dodje skoro kao luksuz.
Mozes ti! Ako kad dodje do drugog njega bi uglavila caci mu da se malo zabavlja, slika a mob samo za slikanje od rodjenja bih stavila na spisak neophodnih stvari za bebu. 😇
Ih nisi, a vamo nakucala 70k slika. 😛
Neka hvala, nisam ja od tih poslova. 🤣
Ali vidiš jes dobra ti ideja.
Bila nekad 🙁
Zene (bar ja), ne bi trebale da rade vise od 25h sedmicno.
Od kakvih poslova?
Budi opet, nije da ne znaš kako ćeš, imaš iskustvo eto.
Bilo kakvih. Meni je i tih 25h puno. 🤣
Pa znam ja kako bi, al’ nije sad da to ide preko oglasa 🤣
Ma sta bi ti radio bez posla? De suti nemoj da te ko cuje, 25h bi odradio iz zelje ‘nako malo da izadjes iz kuce, medju narod. Kazu da nas mozak najvise voli rutinu a istovremeno ga moras izazivati da ne zahrdja tj da se razvija, tako da to taman dodje neka sredina.
Ne znaš dok ne probaš. 😛
Pa imao bih ja… pametnija posla. 🤣🤣🤣
Mogao bih se posvetiti pisanju. Ili kakvoj drugoj umjetnosti. 😛
Ma kakvi, ja sam zakljucila da je meni pametnije da ja nista ne radim po tom pitanju, s obzirom na prethodnu procjenu, a ako mi je druga bebara sudjena i taj sudjeni ce sam doci pred pendzer. 😅
Sto se tice tvoje ljubavi prema poslu, mislim da si pogrijesio profesiju, tebi treba kakav fizicki posao vidjeces kako ces biti pun poleta, ma ne bi imao vremena ni pricati po blogu da ga ne volis.😁 A za umjetnost, pa mozes da pjevas dok molerises. Sto se tice para mozda bi i vise zaradjivao, ovdje je to cijenjeno a ako budes nadaren za pjevanje stignes i obrnuti pasivni income na osnovu pregleda. A i cula sam da zene vole to vole, ne treba ti ni fitnes, znas kako kazu u zdravom tijelu zdrav duh.😜
E pa ako ti tako kažeš, onda ti je vjerovati. Ko zna bolje nego ti.
Ja ako ikad budem ovisio o fizičkom poslu, ima da me nema. Jednostavno nisam krojen za te stvari. 🙂↕️
Šta žene vole, pjevajuće molere? 🤣
Pa zasad je tako, dok me neko ne razuvjeri. Mada sumnjam, cudno neko vrijeme izaslo ako liku ne odgovoris na poruku 2 dana to se odmah obrise, neki i blokiraju, bar me postede 😁 gdje cu ja njemu objasnjavati da imam mob samo za IG i FB, da ga moram traziti po stanu gdje stoji ugasen jer se brzo baterija istrosi i da sam se odvikla od njega i da te 2 app ne mogu prebaciti na ovaj jer ne mogu povratiti sifru.🤣 Mada da mogu kako i blog da mi ne moze na ovaj handy bila bi cini mi se mirnija. Al onda bi vjerovatno gledala na youtube kineske serije, neka blaza ovisnost je meni standard😅
Ma ko te je u to uvjerio? Ciji glas to progovara iz tebe? Vratimo se djetinjstvo 🤣
Sve ti ovo znas al evo da ponovis gradivo. 😛
Recimo kazu da zene osjete znakove viseg testosterona koji se proizvodi kroz fizicki posao ili treninge snage a on ti utice kod muskarca na energiju, raspolozenje pa cak i na samopouzdanje i posljedicno ponasanje. Za razliku od muskaraca koji rade neke kancelarijske poslove jos ako je stresan, lose spavanje, dugo sjedenje tako povecava sebi samo hormon stresa(kortizol) koji utice na smanjenje testosterona, znaci ako si ponekad razdrazljiv, lose raspolozen je zbog izbora posla a manje do karaktera.
Pa i ja bih isto uradio vjerovatno. Kad ti je neko zanimljiv onda mu odgovoriš za dvije minute. Sve iščekuješ kad će šta napisati. 😛
Tako da te interesuje, vjerujem ja da bi se ti angažovala. 😀
Uvjerila me moja fizionomija hahaha. 😁
Ma dobro si ti to skontala. Vama da prepustimo ove kancelarijske poslove, a mi da irgetimo. I da istovremeno nekako više zarađujemo od vas, jer žene ne interesuju muškarci koji manje zarađuju od njih. 😛
Ma angazujem se ja tu i tamo. Ovisi koliko su autenticni u pristupu.
E ako ti je to irget, sta god to znacilo pretpostavljam neko mucenje garant nemam ja sta vise sa tobom na ovu temu, ti ces ionako po svom. 😛Usput, da se sluzbeno odjavim do nekog drugog posta, i sebi sam dosadila ovim romanima i skrolajuci. Iduci put bar kafu pripremi, kakav kviz/test/rasprave da se vise publike ukljuci ipak je ovo javna platforma bar kod tebe vazda nekih finih zena svrati a ne ovako da ljudima bude neugodno ubaciti komentarisati jer misle da smo se mi nesto specijalno zapricali.
Onda nema zime za tebe. 😛
Baš nikad nisi čula za irgete? Vidi se da nisi ništa teže od kašike u životu podigla. 😛
Ma šta ima ikom išta ovdje biti neugodno. Ovo je sve svjetski, narodno, javno. Druga kuća. 😀
Evo sad sam guglala, nisam bila daleko.
Jesam, i grablje i motike ponekad i evo nista mi nije bilo od toga.😜
Vidi se da si se previse udomacio.
I ne zamajav me vise. Treba ganjati bjuti slip a i sutra ozbiljne meetinge imam. Laku noc!
E viš ja se sjećam svakog tog rada, dobro mi se urezalo. 😛
Hajde hajde, znaš gdje sam… 😀
Fino spavaj.
Žene uz Tramvaja!!
Baš lijep život živiš, hoda se i to
Pa uz koga će, ko je ko ja. 🤣
Ša da ti kažem, koristim dok Morgana nije tu. 😛
Dok mačke nema…
Ne smijem te ostaviti ni na dva dana, odmah raspašoj.
E ja baš kontam gdjes ti… 😛
Ali evo snašli smo se nekako i bez tebe. 🤣
Ma snašao si se ti odlično, ja ti haman i ne trebam. 🙄
Tako meni mati kaže kad vidi da sam napravio neki dobar ručak. 😛
Da se ja onda vratim kad budem potrebna i poželj(e)na? 😜
(Saćeš ti reći kako ja mogu šta god hoću.) 🤣
Nemam ti ja šta reć, sve sama znaš. 😛
Ma to mi nije nikakav izazov. Ne uzbuđuje me kad nema prepreka 😜
Pa šta hoćeš, da te izazivam jel? 😛
Razmišljam… ipak se bojim kako bi to moglo izgledati 🤣
Tako sam i mislio… 😛
Ma bih ja… al pilje ti mala djeca u mobitel i čitaju ove komentare ponekad, pa bolje se fino ponašati 😜
Ma da, treba misliti na djecu. 😛
Nego, vidim obišao si i poslikao Skandinaviju. Kad će slike iz Sarajeva? 😜
Ma kad hoš. 😛
Jesi nagodan, blago meni.
Evo sutra, hajd.
Pa uvijek sam i bio takav. 😛
Ehhh, ako ne zaboravim…
Joj da vidiš kakve ja fotke imam. Samo da se nakanim da post napišem.
Ma ne moraš žuriti, imam ja nekog posla, ne bih stigao to čitati svejedno.
Ti mene svakako i ne čitaš, ja bih to zbog drugih.
Ne valja kad čitam, ne valja kad ne čitam. Nikad ti ugoditi…
Čitaj ti, ugodi mi, samo nećeš… 😢
I što nemaš vremena, šta ti to radiš? Šta je preče od mojih slika?
Živim život. 😛
Samo živi, znam kako ti je 😎
Ništa onda, kad te budu zanimale moje slike, znaš gdje ćeš ih naći… ja se još potrudila da budu što ljepše, a njega ne zanima. Pa ima koga zanima, jel de? 😌
Onlyfans? 🤣
https://ibb.co/BVzLhsBh
Dugo ti je trebalo… 😛
što, jesi me to tražio tamo? 😛
I previše. 😛
Nisam, što ću. Imam ja koga tamo gledati i ne stižem sve. 😀
ti si baš mnogo zauzet čovjek. haj onda živio!
Živio dabome, punim plućima. 😛
joj, ne znam, možda je do mene, u 4 sam ustala, al ne vajbamo večeras… ja jedno, ti drugo. 😛
Možda ovo pomogne…
https://i.imgur.com/O3zUFnF.mp4
I have plenty! 🤣
Mislim da si poslao pogrešan paket. 😛
Pa podijeli onda i s drugima malo. 😛
Možda je pogrešna adresa samo. :/
OF… kors 😛
Ma preko puta Topolske 18…
https://media3.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExemx4dXZsNjd5OGJ0dzExeGQ1YmtiemFvZmFybHQ0bWw3b201MHppNyZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/l3q2wJsC23ikJg9xe/giphy.gif
na čemu mi zahvaljuješ? 😀
Što si ti ti. 😛
Haha, awww, shvatiću to kao kompliment 🥰
Pa sad… 😛
ma hej… ic okej 😛
Nisi ni ti loš 😉
Hahaha haj bjež tamo. 😀
da citiram klipom jednog ovdašnjeg umjetnika…
https://youtu.be/lr_vl62JblQ?si=wRTvpAoDyPU5VyLs
😛
Uh gdje me nađe… 😛
vratio mi se vajb 😛
Ma tebi je najveći vajb mene zaje…frkavat meščini. 😛
Ma ne ja tebe, nego s tobom. Diže mi se…
serotonin 🤣
Ma i meni se diže. Pritisak… jel. 😛
Ma nije zar? Ko ti ga diže? Nije valjda ja? :O
Ili posao?
Ti, dabome. Još pitaš… 😛
uf, prvo mi se zahvaljuješ što sam ja ja, a onda mi kažeš da ti dižem pritisak. Previše oscilacija u par sati.
Ali hej, i od visokog pritiska srce brže udara, tako da može, uzimam. 😛
Hahaha pa nije te bilo, i zaboravio sam kako djeluješ. 😛
Nije me bilo manje od 48h. Šta bi da me nema duže, srčani bi te strefio 🤣
Vidiš sad kako je meni kad ti nestaneš, još po 10 dana… gdje će ti duša…
Ili bih možda malo odmorio. 😛
Ma nije to isto. Ja kad odem to je kao smak svijeta. 🙀
Ova ribica ti može ispuniti želju da se odmoriš, tvoje je samo da to ovdje napišeš 😜
Haha, ma da nije 😁
Jes, samo što bi bilo majmunova šapa. Bolje meni da šutim. 😛
Morala sam guglati… kako je meni promaklo čitanje ili gledanje toga? 😧
Uglavnom, možda nisi daleko od istine 🤣
Zato što ne znaš, družiš se s pogrešnim ljudima. 😛
Ma ja sam tačno na istini. 😀
A ko su pravi ljudi? Ti? 😜
Tvoja slika pored Istine u rječniku.
Pa jesam, kako nisam. Nekom tamo… 😛
Eto vidiš da znaš. 😀
Ejs nekom tamo? Pa to je baš lijepo 😜
Ma znam na sve, samo glumim…
Pa ja, i ti si isto tako. Nekom. Tamo. 😛
mustafa_ceric_koke-glumica.mp3
Nekom nešto, nekom nešto…
https://tenor.com/8d1c4792-b925-4231-849d-a5efe61de875
Vidim i ja evo…
https://i.postimg.cc/Twb4yLHk/image.png
https://media2.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExbWdkY3JibDRsZ3NrOHg0NWNoYzdvaGVwaWhjcnRhdG9lbmFvNXQ5NSZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/fIwYOoK4V9Aha/giphy.gif
Sad vidim da link ne radi. Može li ovako?
https://www.tumblr.com/veryspecialpictures/86681862823
Ugl, to ti je odgovor na pjesmu 😜
https://i.postimg.cc/13c7wVPX/image.png
Hahaha ma nije mature uopšte 🤣🤣
Pokušat ću malo kasnije, dok nešto završim 😜
Uh joj hajde, nemoj da te ja ometam slučajno. 😛
Ma gdje bi ti slučajno… samo namjerno. 😜
Vidi jesam brza, ugledaj se na mene kad me ostaviš ovdje da čekam.
De.
https://ibb.co/5xCNH4XM
Previdjela sam link s Michaelom.
Why am I what way? 🤨
Pa takva da mi šalješ linkove koji ne rade. Nego tek naknadno nešto, nakon što sam ja dobro nafuran. 😛
Hahaha pa nisam ja to namjerno, baš sam znala da neće raditi. Ali sviđa mi se kad si nafuran 😁
Sigurno da jesi, možda i planirala čak. 😛
Hahah, pa nekad bih te možda i namjerno zarevala, ali u ovom konkretnom slučaju stvarno nisam 😁
Eh sad mi je evo lakše… 😛
To je sve što sam htjela da čujem!
Pa ti si baš skromna onda.
Pa jessm, ustvari 🤣
Neka druga situacija bi iziskivala možda neke druge želje…
Ma ja vjerujem da bih to mogao udovoljiti. 😛
Nije pitanje možeš li, nego želiš li. I ono što stvarno možeš ti nećeš… 😜
Ma znaš šta, možda si ti nako upravu. 😛
ma ipak te malo znam, priznaj 😛
Pa svak ko mi čita blog me (po)zna(je) malo, priznajem. 😛
Haha, ma ja, to je to 😜
Ma da, nego kad će taj post sa slikama? Čekamo evo…
Provjeri trending 🤣
Ma kad klineš na moj nick desi se nešto čudesno… magično se nađeš na mom blogu i sve vidiš 😁
Uh trendseterice, nisam te prepoznao, izvini. Sad ću evo sve to. 😛
Ma nađe li ti put do mene? 😜
Ma nisam. Ova kiša, ništa mi se ne da, ovo je samo za spavanje. 🙂↕️
dobro, Mujo, de ti malo prilezi, odmori.
Baš tebi ne smeta?
Ne toliko nakon onih vrućina. Otkud ti znaš da je kiša u Sarajevu? 😜
Pa jes malo osvježilo.
Čuj otkud znam. 🤣🤣🤣
Šta, pratiš prognozu ili si savladao teleportaciju? Pošto si čas tamo, čas ovamo. Nauči i mene kako se to radi 😜
Ma to su tajne starih plemena što za ljubav glavu gube i umiru kada ljube.
Ti li si, Muhamede? 😜
Ne reče ti meni kakve su mi slike na blogu…
Nego ko drugi. 😛
Ma vrh!
Milo mi je da si zadovoljan 😜
Ma koji Milo?
https://www.tomspinadesigns.com/wp-content/uploads/2016/06/mask-dog-maquette-prop-repair-2.jpg
https://c.tenor.com/FwntZUNZxckAAAAd/tenor.gif
momak, dođeš mi slike iz Sarajeva 😛
Ma kakve slike hoćeš? 😛
Da ti kažem jednim gifom sa Žute tabije…
https://media3.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUyb2c5djh3Z2I4aWpwZncxa3h6bGNuc2NveWx1ZWF6aHRkemZjYThyciZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/3oKIPrv0zSDegkteyQ/giphy.gif
Čuj kakve… 😜
🤣
Pa ša hoš, slike što slikam po Sarajevu jel? 😛
Na većini slika sam ja ili neka moja raja. Šta će ti to.
pa ja, šta fali, da te vidim malo, nisam te vidjela ima 10 godina.
Ma htjela sam dokaz da si bio nedavno ovdje, i dalje ti nešto ne vjerujem 😛
Viđaš mi starog, ko da si i mene vidjela, tu smo mi negdje. 🤣
Hahahaha pa šta je tu toliko nevjerovatno. 😀
nisam ni njega dugo, al saću vjerovatno opet, kad krene škola 😆
ma s tobom je sve nevjerovatno 😛
Sutra jel? Ko vodi djecu u školu?
jes, sutra. Hvala Bogu prođe i raspust 🤣
A ja, ko će… muž se po Kipru zajebava…
Pa hajde polako, šta ti fali. Jel u 8? 😀
Čoek ti košarkaš znači, aferim!
u 8 moramo biti pred školom, što znači da mi s ovom malom u tandemu, jer vodim i nju u vrtić, treba jedno pola sata za 500m.
Kaže ima male noge, ne može brzo da hoda.
jest… ko što sam i ja odbojkašica 😛
Otišao da navija. Lafo. Da guzica vidi puta.
nisam fino formulisala prvi dio komentara… htjedoh reći, da mi s malom za tih 500m treba pola sata, što znači da izlazimo najkasnije u pola 8. ma skonto si 😛
Ma skonto sam, ne sekiraj se. Nego ti kontaj kako ćeš leći, valjda ti onda bar u 7 ustati. 😛
I sretno toj maloj većoj u novoj školskoj godini sutra. 🙂
A i maloj manjoj, s tim njenim malim nogama. 🤣
Ih da si ti odbojkašica… 😛
e hvala, otputila sam ih jutros.
igrao bi se sa mnom, jel? 🤣
Ma ja, vidio sam. 😛
Ne bih, gledao bih samo. 😁
ma jel? hahaha
šta sam nosila? 😛
i tata bi sine… 😛
Haljinu bijelu. 😛
Pa sad… 😛
hahah, ma ja, i cvijet u kosi 😛
sad, jučer, sutra… 🤣
Kad posmatraš iz moje perspektive, onda obraćaš pažnju na neke druge detalje. 😛
ne znam ja šta si ti posmatrao, ali ja jutros nisam nosila bijelu haljinu 😛
Ma nisam ja bio toliko fokusiran na odjeću. 🤣
hahah, nego na obuću i kosu? 😛
Ma dušu… 😛
Hahaha, joj Tram…
Reci, reci… 😛
https://media1.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUyMmd2enhtc2Q4cTZoOW82dTN4Z2IxMmt1cnRjemlobmpyN3k2cTZyMiZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/l3q2wJsC23ikJg9xe/giphy.gif
😜
Ma na čemu? 😛
Što si ti ti 😜
Uh uh… 🤣🤣🤣
Učila sam od najboljih… 😜
Vidim i ja evo… 😸
Moglo bi biti umjetničko djelo, ali tebi mrsko prihvatiti kao takvo.
Eno sad, ja sve kriv…
Đes ti ba! 😀
Ko drugi nego ti.
Ev me u nekoj međusferi, ko da sam high, a nit sam se drogirala, nit pila, nit žabe lizala.
Štaš lizat žabe, trebaš ih ljubiti. Možda te kakav princ zapadne. 😸
Šta će mi princ, to dijete za mene, hoću kralja.
Pa malo ga zagriješ i nadođe on. 😛
LOL
Lijepo fotkas. (to sto pises, da nije sterilno, malo zivotnog vajba 🙂 )
Ma meni to sve u glavi bolje izgleda nego vako kad bacim na papir. 🤣
Najbitnije da si sam sa sobom bardo 🙂 jednom mi neki stari moreplovac u marini kad sam iso slikat zalzak sunca rekao “to ti je samo slika”. Al’ et’ bacaj ga na papir ponekad 😁
Svaka ti je ka u Njegoša. 🤣
Zna bolan barba znanje. I ja sebi tako nekad kažem, ali svejedno bacim. Na papir. Ponekad…