o milfačama…

Uh danas ja… nako, i sad one mame vode onu djecu u školu. Haj što su djecu sredile, fino za vidjeti. Nego što su i sebe sredile, ko da je (i) njima prvi dan u školskoj godini. Dobro im pravo. A i meni, da se ne lažemo.

Nego kontam eto od svih tih jezičkih bastardizacija, kojih budimo realni nisam neki ljubitelj, prema ovoj iz naslova sam nekako najtolerantniji, premda je i ne koristim (redovno). I ne znam što to tako. Možda zbog ovog nastavka ača, koji onako na prvu vežem(o) uz neke pogrdne riječi i uvrede, tipa glupača ili ženturača. A opet vamo imaš samu riječ koja je izvorno kompliment/seksualno uznemiravanje, kako ga ko (i gdje) uzme.

101 0 komentar

Leave a Reply