Uh danas ja… nako, i sad one mame vode onu djecu u školu. Haj što su djecu sredile, fino za vidjeti. Nego što su i sebe sredile, ko da je (i) njima prvi dan u školskoj godini. Dobro im pravo. A i meni, da se ne lažemo.
Nego kontam eto od svih tih jezičkih bastardizacija, kojih budimo realni nisam neki ljubitelj, prema ovoj iz naslova sam nekako najtolerantniji, premda je i ne koristim (redovno). I ne znam što to tako. Možda zbog ovog nastavka ača, koji onako na prvu vežem(o) uz neke pogrdne riječi i uvrede, tipa glupača ili ženturača. A opet vamo imaš samu riječ koja je izvorno kompliment/seksualno uznemiravanje, kako ga ko (i gdje) uzme.
Tako iznad mein büro ima kindergarten, pa ove mlađahne mame prolaze i pozdravljaju usput…
Znaš da je pjesma dobra ako je na hikonline kanalu 😃
Treba to redovno pozdravljati.
Đes ba Brute, nema te ko kiše u Sarajevu…
Ne zna se koji je gori od vas dvojice 🤣🤣
Ma zna se. 😛
Jesi vidio šta zanimljivo?
Ne bih pisao post da nisam. 😛
haha, jel bila neka u bijeloj haljini? 🤣
Zini da ti kažem. 😛
bila je jedna u mantilu… nešto bi hladno za haljine jutros na 12-13 stepeni 😛
danas popodne, oko 16h, već nije. štaviše, bi baš toplo za jednu crnu haljinu…
Biće da mi je to promaklo onda. 😛
svašta nešto je tebi promaklo… 😏
Ma nešto ti promakne, nešto se drugo namakne. 😛
Nego, upitah li te u koji ti vrtić dijete ide? 😀
pa biće da je tako.
ne upita. 😛
Sigurno u taj ti tu najbliži?
u C3, zapravo, u najdalji nam 😀
vidjela sam ti starog jutros 🤣
Ih, pa kud baš taj najdalji?
Jesi sigurno, lik maloprije izašo iz kuće. 😛
pa najviše mi se svidio, a i nije toliko daleko, malo produžim od škole.
onda čovjek kojeg ja srećem nije tvoj stari 🤣🤣🤣
nemoj slučajno da tebe sretnem, stradat ćeš 😛
A reko nije bilo mjesta u C1 ili C2, pa da ti to sredimo. 😛
Ma dobro jutro Kolumbo! 🤣🤣🤣
A štooo? 🙀
hahah, jel to neka komšijska štela?
ama, i dalje sam skeptična. onda tu negdje živi čovjek koji ti baš liči na oca… ili sam ja baš, baš zaboravna i malo sam prolupala. Ili me ložiš, ne bi ni to bilo ništa novo i neobično.
Tačno ću jednom skupiti hrabrosti i zaustaviti čovjeka i pitati ga jel ti otac. 🤣
Pa tako… opasna sam ja. Za tebe. 😛
Ma znam ljude. 😀
https://c.tenor.com/odyVsZbC-OYAAAAC/tenor.gif
Nemoj mi bona uznemiravati oca. 🤣🤣🤣
Ah, pa gledaću onda da te izbjegavam. 😛
e da sam to prije znala, možda bi mi moglo valjati.
hahah, pa navodno ti to nije otac, šta te briga koga uznemiravam 😀
pa da, već si to odlično savladao, ne bi trebalo biti problema ni ubuduće 😛
Pa znam naselje čitavo, živio sam tu. A uvijek sam i svugdje rado viđen. 😛
Ma ko zna koga ti viđaš hahaha. 😀
Možda mi je neki komšija. 😛
Hahaha, neće neće, ne beri brigu. 😀
ne znam, ne bih znala, ne viđam te 🤣
ide ti to zbunjivanje mene, svaka čast. Predajem se 🏳️
joj, koji si ti… kaš ti svojoj drugoj kući na sjever? Imaš li gore koga zajefrkavati? 😛
Ma i bolje tako onda. 😛
Hahahaha, a i tebe teško zbuniti. 😀
Koji? 😛
Puno me pitaš. 🤣
bolje, bolje… 😛
ma i nije toliko lako, nije ni teško, ali nije da padam odmah… nego si ti onako baš neki ustrajan tip u tome.
jedan zeznuti. 😛
moram pitati, da mogu hodat ulicom bez straha da me neko posmatra s prozora 🤣
Ako će ti biti lakše, ti zamisli da sam ja negdje ovdje. 😛
vidiš kako ti voliš da bacaš bombe, zezaš narod, zamajavaš, prodaješ maglu… ima puno izraza za to tvoje 😛
u 5 dana obišao pola Evrope 🤣
ma nemam ja šta zamišljati, ti meni da kažeš da si mi iza leđa, ja se ni okrenuti ne moram, tako je i nema druge 😛
Pa ja sam ti htio samo malo pomoći i olakšati, a ti tako. Ma dobro je meni mati govorila, sine kaže, ti ćeš zbog svoje ljepote i dobrote uvijek najebati. I bila je upravu žena. Pomozi sirotu na svoju sramotu. 🙁
hahah, šta si mi htio pomoći, da se osjećam bezbjednije? 🤣
Pa jesi i ti sklon pogrešnom razumijevanju… ja sam htjela reći kako ti ukazujem svoje povjerenje i kako ne dovodim (više) u pitanje tvoje riječi, a ti tako… 🙁
Kasnije ćete kukati kako vas niko ne uznemirava i pitati se gdje su nestali creepovi i stalkeri. 🙂↕️
I had my share… da iskaču pred mene, danju, noću, da me prate i dobacuju, tako da se nemam na šta požaliti, osim što bih izabrala medvjeda 😛
https://youtu.be/vPr4c5u51A4?si=tCuV4Pd5c-v8JtHW
evo i tebi jedna dobra pjesma.
Ništa onda, ti možeš glavnom, ja ću Vilsom. 😛
Ja baš evo na glavnoj… 😜
Ih, taman onda. Ja nisam ni blizu. 😛
Hahaha nisam ni ja više 😆
E dobro je, ja taman završio posla, pa sad idem tamo. 🤣
Hahahah uživaj u šetnji. Ja ću taman po djecu 🤣
E pa hvala. Mogu ti reći super smo se mi ovo organizovali. 😁
Hahah samo ti javi, i drugi put možemo isto 😜
Jesi završila sve za danas?
pa jesam, moglo bi se reći, došla sam kući. Jesi ti?
Nisam, ja evo zujim po mahali. 😛
haha, e joj, opet smo se mimoišli 😛
đe si u mahali, da bacim pogled s prozora 😀
Ma jel moguće. 🤣🤣🤣
Eto me ispod zgrade ti.
https://youtu.be/FY6XgOnaBdU?si=Z5q_Av2s14wS-PYb
haj sjedi u Lavu, saću ja 😛
Jel to na 6a ili 6b? 🤣
Ima 6 i 6a.
Lava je kod Addika, prema Hitnoj. Al znao bi to da si tu, ne moš je profulati 😜
S gdje 6b onda? 😁
Hahah pa nema 6b. Ima 6, prema Hitnoj i 6a, prema Maji. 😜
6a je zapravo B, nezvanično 😆
Ustvari obrnuto je 🤣🤣🤣
Ma ne znaš ti šta pričaš više. 😛
Ti si rekla da si u B jedne prilike. 😛
Pa nađe li ti to, vidi koja su doba 😮
U isti čas pišemo… 🙂
Pa jesam u B, mi stanari između sebe kažemo A i B, a je strana prema hitnoj sa adresom 6a, a B je strana prema Maji sa adresom 6.
Lava, banka, prodavnica, štošta je u Galeriji, u tržnom koji ima svoje ulaze mimo tih naših stanarskih… dođi, pa se upoznaj sa zgradom 😜
Eto vidiš, mislimo o istim stvarima u isto vrijeme. 😛
Joj tačno me tjeraš da ti otvorim blog i ono kad si pisala gdje ti je orijentisan stan. Po tvojim pričama bi bilo da si u 6a. 😀
Ma znam se ja sa zgradom odlično, bio tamo kolko hoš puta. 🤣
ama, nađi de, baš me zanima. Kako bolan 6a, šta sam puta slike ovdje stavila s balkona što uslikam, sve ti u vrata gledaju haman. Kako bih to izvela da gledam na Vils? 😛
jesi, jesi… preko google maps. ko što si i sad u Sa preko google maps… kaže, ETO me pred zgradom ti, živio sam TU, TAJ TU vrtić… pa bolan da si ovdje mjesni prilozi bi bili malo drugačiji 😛
skužila sam te, al zabavna mi igra danas bila 🤣
jel de jes nam lijepo u zgradi?
nego, evo ti dvije trenutne s mog balkona, da me orijentišeš 😛
https://ibb.co/VW7Jb490
https://ibb.co/LhtH7rtH
Ma pisala si da ti je južna orijentacija, a nije no zapadna. 😛
Hahahahahaha pa ti meni još uvijek ne vjeruješ. 🤣🤣🤣
pa jugozapadna, prozori od soba su prema sredini zgrade.
Priznajem, imam problem s tim 🤣
Ih ko da se to tako gleda. 😀
Pa dobro eto, živi u zabludi, ne mogu ja tu ništa uraditi. 😛
nije bitno kako se gleda, nego gdje gleda 🤣
ma… ne zbunjuj me dalje.
https://youtu.be/gRBXXUk_JvY?si=Zdw4_-akcTQPC0JA
i možeš, al nećeš… jel 😛
Pa ja kad izbacim glavu kroz prozor mogu gledati na sve četiri strane svijeta. 😛
Ma zbunjola si ti i bez mene meščini.
Uuu dobre pjesme. Znaš i ti nekad ubosti. 🙂
Ma kao da bi se išta promijenilo i da te istjeram iz zablude. 😛
možda ti, kod mene nije tako 🙂↔️
e, znala sam da si ti prava publika za tu pjesmu. nešto mi je jednostavno to govorilo… 😛
pa ne bih više bila u zabludi, očito.
Pa po tom tvom sistemu, tako ispade. 😛
Uslikao bih ti ja to sad, ali imam one mreže po prozorima, pa ne mogu baš glavu proturat kroz to. 😀
Možda me ipak poznaješ malkice. 😀
A haj ga znaj, možda bi opet odlučila da ostaneš tamo. Kao u onom filmu Matrix. 😛
Jel to imaš samo jedan prozor u kući? 😜
Znaš ti onu čuvenu: ko hoće, nađe načina…
Nego, nisam te nikad pitala, jel tvoji prozori gledaju prema mojima ili negdje drugo? 😁
Pa znam, samo ti ne daš reći.
A kako kad, u ovom slučaju crvena pilula. 😁
Na svim kojim se može lako pristupiti ima mreža. Ovo ostalo moram premještati stvari i provlačiti se. 😛
Naravno, evo sad sam gledao tamo ne bih li te ugledao. 🤣
Ma gdje ću ti to uraditi pred spavanje, ne bi bilo lijepo. 😛
hahah, exactly my point!
đe ćeš me ugledati, na kauču ležim. Sutra nekad prije 8 sam ti opet pod prozorom, mahni kroz te mreže 😛
e jesi obazriv, blago majci tvojoj.
Moram priznati da mi je danas baš bilo fino pričati s tobom, smijala sam se cijeli dan 😂
Ma… 😛
Pa na prozoru, dok si fotografisala one slike. 😛
Čuj nekad prije 8, pa to može biti u 7 isto. 😀
Jes jes, sretna je što ima ovakvo dijete. 😇
Meni je uvijek, izuzev kad me nerviraš.
ma ja, ja fotografisala, vratila se da uploadujem, pa opet izašla na balkon da čekam da me ti vidiš 🤣
hahah, pa mislila sam da si upratio kad mame vode djecu u školu.. recimo da u školi budemo u 7.50 već 😛
čuj kad ga nerviram, haha. kad ja to tebe nerviram i zašto? 🙁
Pa sve je moguće, one just has to believe. 😛
Ma rano je to za party animala kao što sam ja.
Zadržat ću te informacije za sebe.
ma svejedno, kad ne znam koji je tvoj prozor, što bih ti i poslala kakve pozdrave. a i spavaš.
eno sad… sad si me rastužio 🙁
pa nije ti to baš fino, možda ja ne bih htjela da te nerviram.
Ma samo uprati na kojem mi je otac, on svaki put izađe na prozor ujutro. Lako ćeš ga prepoznati. 🤣
Pa šta je tu tužno, fino je meni, naspavam se i u nove party poduhvate. 😛
A možda bih ti tako dao poticaj. Ovako i ne znaš šta radiš, pa ne možeš to planski ponavljati.
haha, e baš ću ja stati pod zgradu i zvjerlati gore da vidim imal ko poznat. da makar znam na koju stranu da gledam… 😛
hahaha, rastužio si me što kažeš da te nerviram ponekad.
ne želim da ponavljam, zato bih i voljela da znam.
Znaš ti onu čuvenu: ko hoće, nađe načina… 😛
Ma samo ti po svom… 😛
Znam, trebao bi i ti da je naučiš 😜
Ma gotovo je sad, ubio si mi chill vibe… sad ću razmišljati o tome. Ja sam mislila da sam ja tebi uvijek super 🤣
Možda u idućem životu. 🤣
Ma haj ti spavati, kasno je, valja ti sutra tu djecu razvoziti. 😀
Ih, mogao je ovaj razgovor i ljepše završit.
Imam još film da odgledam. Gledam ponovo Vicky Cristina Barcelona.
Ma zezam te ja, ne nerviraš me.
Ma zezam i ja tebe, znam ja ponekad živcirati 🤣
Ali, i dalje je to ljepše čuti nego ono prvo. 😜
Eto vidiš, i još pitaš šta i kad. 😛
https://media1.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUyNWZ2M3cxemFjZmJ1cmRuaGljaWc3NXBqbzVra3Y2ZDlldjU2OXQ1MSZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/QVPIWJtG8gcfISsQaJ/giphy.gif
😜
Jes’ ružan izraz ali dižu vajb, raj na Zemlji.
Pa jel zapravo ružan izraz ili nije? 😀
Cini mi se da nije bitan.
Bitno je ono unutra.
Meni je jedan od groznijih izraza
Koji su mu konkurencija, baš me zanima. 😀
Bimbo
Ne znam šta sam tačno očekivao, ali to nisam. 🤣🤣🤣
ako se smijem ubaciti, ima ona jedna dobra pjesma:
https://youtu.be/w1RFErLRn2M?si=tfR8SnkGYrBeDbxy
😀
Ja kažem milfara, ljepše mi.
I meni su lijepe žene još ljepše kad su i mame. Cijenim taj trud 💪
Ma ti njima tepaš. 😀
Možda bi i ti trebao početi da im tepaš
Pa obzirom da nema nekih standarda vezanih za ovu problematiku, ko ima autoritet za reći da im ne tepam. 😀
Ali ne tepam im, ne tepam ni maloj djeci, kamol mamama im. 😀
Milfare najbolja roba vazda bila 😀
Hahaha, ti si škole ko i ova Undinela naša. 😀
Ma mi smo ti isti, davno smo to ustanovili.
Kad on piše, ja taj dan odmorim jer to je svakako to što sam ja htjela reći, pa da se ne ponavljamo
E viš ja nemam takvih parnjaka na blogu. A lijepo bi bilo da i ja mogu nekad odmoriti. 🙁
Milfica ko tigrica🐯
Pa sad… kako koja. 😛