Idem ja neki dan, razumiješ. Hodam ulicom, pošo u kino gledati svoja posla. I sad ja nako kruzam na autopilotu, istovremeno odgovaram na poruke fanova, štimam naočale, neku ziku, pustio da mi kosa lahori ko da je vjetar u kosi (a nije bilo vjetra), idila. I spazim na radaru neka batre ispred mene, omanjeg kalibra nako. I lagano se približavamo semaforu, ona ima prednost, ali ja joj svakim korakom bliži. Imam krupan korak jel. A i neđe sam ja ko i požurio malo, pa je tu bilo i ubrzanja. I taman da ta ženska zakorači na pješački, ali se sekundu prije upali crveno i ona ko onaj Volvo kamion na reklami, ukopa se u mjestu momentalno. Ja opet, ko kakav teretni voz, da ne kažem krkan ili međed, a ponajviše zamišljen, i zabijem se pravo u nju.
I pazi sad, ja ti na to sve jedno skromno izvini. Jedva ja to nešto izustih. Valjda kako nisam prije pričao, pa malo dok se usta razrade. Ko da me neko restartovo u sekundi, pa dok se upalim. Ženska nako okrenu glavu prema meni, gleda i konta vatafak se upravo desilo ili ko zna šta. Ne znam ja šta, šuti ona. I to bolan šuti jedno tri sekunde možda. Možda i pet, kolko je već meni trebalo da napustim scenu. Pa da kaže uredu je, pilot pa pogriješi. To bi bilo lijepo. Da kaže šta ti je međede jedan, gledaj kud hodaš. Da mi se nešta nagovori. Da me pošalje u tri materine. Da kaže jesi ti normalan (ja bih reko da nisam). To bi bilo očekivano. Nego šuti ženska i gleda u čudu i garant konta jel moguće da se ovo desilo. I još nakav lik izašo iz pekare taman tu i on je svemu tom svjedočio. I on bleno i ni on ništa da kaže. Mislim i ja isto evo razmišljam, već treći dan, pojma nemam šta mi bi i ne znam šta je reć…
Pa, sve ti je rekla, vidi unutrašnjeg dijaloga kojeg je potakla.
Već mi se sviđa ona, zgodna crtica.
Ma hjoooj, unezgodila me pravo mogu ti reći.
Kažem ti ja, sudbonosni udar☺️
Taman se čovjek osjeća dobro i nešto da ga vrati u realnost. 🤣
Ma vi ste se sreli u nekom paralelnom univerzumu, vidiš da se sva slika zaledila, ostalo sve bez reakcije🌎2
Jesmo garant, tamo mi se nagovorila pa sad ostala bez teksta. 😁
Možda je je očekivala kakav upad, verbalni, kad si već upao i fizički 😂
Tako nešto je i moja mati prokomentarisala. 😛
Pametna žena, čini mi se, imale bismo o čemu pričati 😜
Ma biste garant. 😛
Da niste zakasnili jutros?
Znaš kako mame kažu o sinovima sve što koga zanima, žene naročito 😜
Nismo, tačno u 7.50 bile pred školom haha. Zar ti ne spavaš u ta doba?
Ne znam, ne priča moja mati o meni pretjerano. 😛
Ma kako ste mi onda promakle. 🙀
Sigurno niste išle mojim sokakom.
Pa spavam, ali sam napravio iznimku jutros. 😛
ma pričala bi meni 😛
išle smo, ja dizala pogled da vidim imal ti starog. ne znam, bolje gledaj drugi put. navij sat opet 😛
Ko se ne bi tebi otvorio. 😛
Ja sam stražario od 7:45 do 8:05 i niđe vas. 🙁
pa jest, imam ja to u sebi, da mi se ljudi otvaraju 😛
hahah, onda me nisi prepoznao. nisam jutros u crnom bila, sva u svijetlom, možda te to zbunilo 😛
Ma evo vidim po sebi. 🤣
Bež haljina?
ti si izuzetak koji potvrđuje pravilo. 😛
jedino bež na meni je bila košulja 😀
Ne ne, mislim i ja sam pred tobom knjiga otvorena. Ja sam dio pravila.
Ma to sam i mislio. Haljina kao bluza. 😛
Haha, jesi, kako nisi, sve što pitam ti mi otvoreno kažeš 😆
Jel ti iko ikad rekao da si ko Jon Snow… nemaš pojma 😜
Ma ni ne moraš pitati, ja sam izustim.
Nije nikad niko. Nemamo sličnosti. 🤣
nego, kad ćemo se danas mimoilaziti? moje kretanje je slične putanje i sličnog termina kao i jučer 🤣
Nemaš brige, ja idem u skroz drugom pravcu. Možeš opušteno hodati. 😛
e dobro je, taman sam se bila naoružala u slučaju da te opet ne sretnem… 😛
Ma ne bi me ni primijetila. 😛
teško da te mogu primjetiti ako te ne sretnem 😛
a evo i kiša neka, danas ću ja na tramvaj 🤣
Ma nek malo osvježi, vruće je bilo jučer baš. 🙂↕️
jest, morala sam obući neku skroz tananu haljinu…
Ma nije ti lako.
Ali nemam ja ništa protiv. 😛
Pa i nije, moram priznati, valjalo je nositi sve te poglede na sebi… 😩
Ðe si to danas? Nešto si mi spor 😜
Ma hjoooj, zamal se nisam samoubio. Ali tu sam evo. 🙂↕️
ma kako bolan? Šta se desilo? 😮
Uh joj … Ne pitaj…
Pa moram, nisi ti meni svako. Kako nam se vrati živ? Hajde, ba, bombaš, pričaj 😜
Pa možda se nekad odvažim da napišem post na tu near death temu. 😛
tako mi i treba kad se brinem, nek ja čekam, zaslužila sam. 😛
Pa čekaj, išao sam da ispravim neke greške iz života nakon svega. 😛
uh, to zvuči golemo. jesi bar uspio?
Naravno. 😀
haha, pa čestitam 🙂
Ma skontao sam da i nemam šta ispravljati. 😛
Jer tvoj je život Švicarkaaa… 😛
Pa kakve veze ima near death iskustvo? Skoro se okliznuo pod tramvaj dok si išao za poslom? 😜
Skoro… 😛
Čuj kakve, pa proleti ti život pred očima. 🤣
hahah, hajd bježi tamo, ja mislila njemu stvarno nešto bilo zamalo 😛
Pa stvarno jes. 😀
čekam ja da mi se otvoriš kao knjiga, sam da izustiš 😛
Pa čekaj. Dok mi se malo slože dojmovi. 😛
moram ti reći da si sjajan u golicanju… znatiželje.
Ma golicam ja i onako. 😛
kuda najviše?
Pa zavisi koga. 😛
hahah, e pa ne smijem dalje pitati 😛
E pa tako je možda i najbolje. 😛
Nego kad je sutra škola? 😀
hahah, sve je isto, svako jutro, isto vrijeme, isti put… 😛
Samo se tvoja odjeća mijenja. 😛
Pa imal to dijete ikad druge smjene? 🤔
tako je 😆
Naravno da ima, ali tek je prva sedmica škole u tijeku… sutra je četvrtak, znaš, a krenula je prekjučer 😛
Ma u Bosni nekako vrijeme teče svojim tokom, pa ko ga uhvati… 😛
ma ja, kod vas tamo u Njemačkoj je skroz druga priča, samo Arbeit, Geld, Arbeit, Geld, nema se kad prepustiti tokovima vremena 😛
Pa ja se prilagođavam vremenu u kojem sam. 😛
ne vjerujem dok ne vidim. (at least) pics or it didn't happen 😛
Ih, imam album čitav, al ko će to sad uplodat. Možda kad se vratim gore pa nađem malo slobodnog vremena. 🤣
https://media0.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExYTV1YTByM25sNjE5czE0NTY2OHQxYzlmOWY1ZThoN2U4dXZkNGpyZSZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/6zVbW0o8weFLfRS37m/giphy.gif
evo ti, da me povučeš… 😛
Ovako nešto? 😛
hahaha, suzdrži se, kiropraktičaru 🤣
mislila sam za kikice… za nos, vučeš me za nos, pa ti nudim kikice…
hahahaha
Ma haj eto, puštam te. Valja ti sutra poraniti, a i meni to sve ispratiti. 😛
hajde… promašimo se opet 😛
Jesmo evo… 😔
Ma produži dežuru od 7.45 do 8.10, ja prije 10 min prošla nazad.
Ili siđi sjedi kod komšije na stolicu i nema šanse da fuliš. 😜
Ma bjeri bola…
Ko hoće nađe načina, ko se boji, nađe izgovor 😜
Ma tebi kad je dosadno dođeš pa meni bombaš ovdje, a ja naivan pa se primim. Ko mi je kriv… 🙁
ja sam ubijeđena da ti meni to radiš. 🧐
Ma tako i lopov kad šta ukrade, pa odmah počne optuživati druge da sapere sumnju sa sebe.
Koji preokret! Još ću početi sumnjati jesam li ja uopšte u Sarajevu i vodim li ja ovu djecu u školu ili sam sve to umislila 🤣🤣
I ja nekad sumnjam.
Ali ne vodiš ih sigurno mojim sokakom. 😛
Meni je moje tvrdnje lako dokazati… za razliku od nekih ovdje. 😜
Da ja dokažem da ti nisi prošla jutros jel? Snimak kako te nema? Jel to hoš? 😛
haha, pa što da ne, i taj snimak je dokaz da si ti stvarno tu 😛
Pa nego gdje ću biti. 😛
pa ne znam… u rovu, spreman da bacaš bombe 😛
Dobar dobar… 🤣🤣🤣
vidiš kako je fino kad te neko nasmijava, ko ti mene 😀
a istina je tamo negdje, izaći će na vidjelo kad dočekam post o tvom near death iskustvu!
Eee, pa sad sam ja skontala što se mi ne sretnemo… ti sve vrijeme govoriš ‘moj sokak’, a zapravo misliš na taj tu u Topolskoj ti, a ja, logično, ne prolazim hamburškim sokacima. I onda ćeš, kad priznaš, reći da nisi ništa slagao… a i nisi. Kakva igra riječi, you almost got me!
Pa u ovim rijetkim momenetima evo vidim. Nije ni čudo što me svi vole.
Ma baš nije tako, al haj. 😀
Ja sad da ti dođem u goste ti opet ne bi vjerovala. 🙁
neka, znaš ti to nositi.
bujrum 😛
Bujrum, pa da poljubim vrata. 😛
pa bujrum kad budem kod kuće.
a da… ti tad nećeš moći 🤣
Ma gdje to hodaš ti u ova doba?
hahah, na posao… 😛
Ehhh. Ne znam gdje je to. 😛
ne moraš ni ti sve da znaš. Dosta što znaš gdje živim. 😛
Ma imam sumnje da išta što znam u vezi tebe je zapravo istinito. 😛
A, šta da ti kažem… it is not my problem 😛
ja sam otvorena knjiga.
Uh jesi baš… ona posuđena iz biblioteke, nikad vraćena. 😁
Evo me upravo u tvom sokaku. 😛
Ne možeš me prestati listati 😜
Ma šta radiš tamo? 😧
Mogu mogu. 🤣🤣🤣
Išao gledati tuđa posla. 😛
Naravno, bebo, skroz je očigledno 😜
Pa nađe li šta?
Joj Morgana… 🤣
Reci, slušam 😜
Nekad me ostavljaš bez rečenice. 😛
Pa to je… skroz ok. 😁
Dešava se i najboljima 😜
Ma daleko sam ja od dobrog, kamol najboljeg. 🙂↔️
Bad boy, bad boy, whatcha gonna do, whatcha gonna do when they come for you?
Kad ostariš niko ne kuca na tvoja vrata. 😛
Hoš ti po tu djecu više? 😀
Htjela sam ja napisati: when I come for you, al džaba mi… 😜
Za jedno 20 min, hoće mala da dođem kasnije 🤣
E ne mogu te ja čekati.
a joj, a baš sam se nadala da bi ovaj pokušaj upalio 🙁
Sutra ujutro onda ako večeras ne zaglavim. 😁
Kao da bi bilo lakše da se namjerno nađemo… 😜
Ko da ja smijem sa udatim ženama izlaziti.
⚠️Danger, danger⚠️
Ja neki dan s prijateljem bila na kafi, ostao živ i zdrav. Ali, treba biti oprezan 😜
Ma ti fatalna, a ja mlad i naivan. 🙂↕️
Koji prijatelj?
naglasak na tom mlad.
pa jedan, ne znaš ga ti, imam ja prijatelja. 😛
I zgodan i zgodan!
Znal ti čoek za tog jarana?
naravno, to se podrazumijeva.
haha, zna, kako ne zna. zna mu i ženu i djecu 😛
E pa eto, povedi čoeka pa da se družimo. Ja sam evo u kafani. 😛
Nije još došao kući. A nisam ga vodila ni tad, ne vodi ni on mene na svoje kafe. Imamo mi svoje živote i mimo zajedničkog 😛
ma što bih ja i došla nema mi sad ko djecu čuvat…
Ma hajde!
Čekamo mi evo… Blizu smo, vidim ti zgradu. 🤣
evo pričuvat će ih kona, saću ja. jeste to u Vučku? 😛
Jesmo, hajde. 😛
eto me za 20 min.
Samo neki izgovori…
pa nisu izgovori, saću. moram se srediti da budem lijepa.
Ma lijepa si haj.
Ma haj i ne moraš sad…
e hvala, potrudila sam se.
pa gdje si ti? ne vidim te.
Ma šta gdje sam, gdje si ti. 🤣
pa evo me u Vučku 😛
ne vidim te, odoh ja…
Samo ti mene zezaj… 🙁
da ima djecu ko čuvati, ja bih sad sišla da vidim zezaš li me. sreća tvoja pa ih nema ko čuvati 😛
Joooooooooooooooooooj Morgana!
jel mi to ne vjeruješ?
Sve ja tebi vjerujem, to mi i jes problem. 🙁
pa ne lažem ti, nije to onda problem.
Nije tebi, jes meni.
pa ne izgleda baš kao da mi sve vjeruješ. nemamo historiju tvog povjerenja u mene. 😛
Pa ni sebi ja ne vjerujem, ako ti je lakše… 😛
hahah, šta će mi biti lakše. Osim toga, kontradiktoran si, sad kažeš da mi sve vjeruješ, pa onda opovrgneš. Ljuljaš i ti moje povjerenje… 😛
Mora da nije čula to “izvini” pa čeka da kažeš
Reko sam joj ja to još nekolko puta kad sam otišao. Stvarno mi krivo što je spopadoh, ni krivu ni dužnu. 🙁
“omanjeg kalibra nako” – sta ovo znaci da je omanjeg kalibra ?
Da to malo proanaliziramo… Djevojku si opalio na pjesackom ? Ona te gledala ? Ti gledo u nju ? Niko nista nije reko ? Jel ovako velis da se zdesilo ? I sad nije ti jasno sto ona suti ? Pa nije insan tako jednostavan da sve kako on reaguje je ustvari zbog trenutnog događaja. Jel npr mislis da djevojka reaguje isto ako je prije 5 minta saznala da je npr dobila odkaz s posla, kao i kad joj sve ide relativno dobro. Dakle mozda je zenska bila zamisljena zbog situacije prije nego si se sudario sa njom. Mozda je bila zamisljena pa je sudar prizvao u realnos i jos nije skontala ZASTO je bio sudar, umjesto sta je bilo. Sve su to pitanja koja si trebo dobiti tako sto je pozoves u lokali park na kahvu i zamolis da ti fino objasni. Ovako nikada necemo saznati zasto … i ti si sve kriv
Pa nako malehnija je.
Ma joooj, pa ko će sad odgovarati na sva ta pitanja. To jedino da razgodiš na jedno 10 postova, pa da ti ja to pomalo odgovaram.
Ali jesam, kriv sam.
Ostala cura bez teksta kad se takav frajer sudario s njom, a nikakav verbalni upad, pa joj nije jasno 😅
https://i.imgur.com/PvybUDM.jpeg
Ma sav si nam od akcije 🙂
Zna se i meni desiti da zacutim na slicne scene kao ta cura, kad ista bude kap sto prelije casu. Cisto da ne zaplacem ili ne posaljem nekog u pm, mala je razlika.
Kako nisam, vazda bio. 😛
Beli je i njoj tako bilo. :/
Bila sam ona druga blogerka na momenat, sramota me vise prozivati je na tvom blogu 🙂
Eh da zna da ti je zavrsila na blogu, rekla bi ti vjerovatno nesto i da, ne merem te nesto zamisliti sa kosom, de nam kakvu fotku.
Ma koja druga blogerka?
Da zna ona koliko mi je krivo, pustila bi me još jednom da je sudarim, pa da joj se mogu izviniti ko čovjek.
Bila sam ironicna, fol ne znas.
Haha pa nije valjda dotle. Ma ne brini prezivjece ona to nekako, a sto se tebe tice to cemo jos vidjeti, ali ja bih se vjerovatno smijala da sam bila na pekarevom mjestu. 🙂
🤔
Preživjet ću i ja. Nekako… 🙂↕️
Jasta, prezivio si ti i gore stvari pa eto te…
Uh danas sam ti stvarno jedva preživio. 🙁
Pa to ti je ženama taktika da prežive na ulici, to je pravilo broj jedan pored “ne gledaj nikog u oči” ima i “ne započinji razgovor/ ne odgovaraj ništa”, mislim da se prepala
Ma vako kad pričam ljudima svima smiješno, a ja kontam odmah zamisli tako mi neko mater ili neku prijateljicu ili rodicu udari. Ko da bi one znale da taj neki nije bio zlonamjeran.
Poprilično sam sigurna da bih i ja nekad prije reagovala tako kao ona. Zaledi mozak u neočekivanim situacijama s ljudima i gotovo 😭🤣
Ma nije ni vama ženama lako s nama krkanima. 😁