Htjedoh vam pričat, ne sad nego nekad prije, kako sam uzeo oštrit neke noževe i onda se nafatalo onog metalnog trunja po kamenu, i kao ja da to sklonim, i to rukom nako, golom. Normalno to sve jedvadočekalo da pod kožu ode. A ne osjetiš ti to. Dok ne pređeš prstom preko nečeg, ali ne uvijek i sa svim materijalima. Najčešće preko one deke što se vako pokrijem kad se ispružim malo. I malo te nako ko pecne. Iritira pravo. Pa sam ja to nešto pokušavo popraviti, onako ćopo naslijepo pincetom, kupio ba pincetu za 15 marona1 eto dokle je došlo. Ma nije pomoglo, ti bolan gledaš a ne vidiš ništa, to je nešto onako na mikroskopskom nivou. Pa hotio neku glinu da naručujem, jer ima ta neka glina kofol to (i slične gadosti) izvlači iz kože. I nisam, ne sjećam se što. Namako ruke u toploj vodi, hajde kontam možda bi to nekako pomoglo, otvore se pore bla bla. Ma kakvi. I to su mi nekako, te nezgodacije, najgore. Psihički je meni to veći problem nego fizički, ono eto trenutak nepažnje, a nije ni nepažnja, više nekakvo neznanje, jer kome bi palo na pamet da bi ti se to sve tako sitno moglo zabit u kožu i pravit ti problem dugo dugo vremena. A baš je podugo trajalo. Nisam ni skonto šta je isprva. Dumam ja otkud meni taj problem u životu, vrti unazad film da vidim kad sam napravio grešku u koracima. I nekako se u nekom momentu čovjek i pomiri da je to nova realnost. Da bi to, ta moja briga, taj moj problem, prošlo nekako i nekad, da ja to nisam ni upratio kad tačno i kako. I sad ima tu neka poruka, neko naravoučenje, samo što se i ne sjećam jer je to sve poodavno bilo, a nešto mi danas sve to naumpade dok sam čistio taj isti nož.
Ali ne da mi se sad o tome, pogotovo kad sam vidio onaj balkon Perlice. Ono je definitivno najbalkon bloggera u 2026. Još jedino Brute fali na stolici preko puta.
Evo ovako recimo…
- Mogu ti reć da je vrijedilo to sve, jer fakat ima razlike u odnosu na one druge dvije što sam poslije kupio, a koje su bile možda upola ili utroje jeftinije. ↩︎
Mikro metali 😁
Kao mikroplastika, samo zdravije. 😀
Ošamari, pa poljubi 😜
Ih, sad mi to kažeš…
Ša veliš? 😁
Mogla bi Perlica sve nas ugostiti na balkonu, ne moramo eto svi odjednom… baš sam se nešto uželjela Beča 😁
I meni se jednom desilo nešto slično, neko staklo i isto tako samo izašlo s vremenom. Baš gadan osjećaj.
Joj, Laibach, jutros sam ih slušala 😁😁
Pa eto, nek se njih dvoje organizuju kad im najviše paše, pa nek nam jave. 🙂
Eno ona sve isto ko i ja… 🙄
Sad sam skontala da imam istu garnituru na balkonu ko Perlica, a imam i roštilj. I haman još ljepši pogled… tako da, nije meni loše ni na mom 😜 kod nje je, doduše, veselije, ima boja, kod mene sve crno 😁
Ma evo izvini, neće se ponovit 😢
Morgana, stara vonaperka… 😛
Ta sam.
Pa valjal to tako? 😛
Ne valja…
https://www.youtube.com/watch?v=VMe-zcELXNk
Ošamari, pa poljubi 😜
Ih, sad mi to kažeš…
Ovaj komentar je otišao na pogrešno mjesto 😂
Hoće jezik pravo. 😛
Taj komentar ima veze samo i isključivo s linkom koji si poslao 😜
De obriši onaj na Bruteovom komentaru, glupo da stoje dva. Nikad nećeš da mi obrišeš te moje greške. Ja bih tebi čuvala leđa 🙁
Ma ne znam kakve tačno veze ima s linkom, al haj. 😀
Halo, pa nije ovo želim-želiš. Kad sutra budem pričao o pijanoj Morgani koja fula komentare, reći će ljudi da izmišljam. 😛
Pa ima, sad mi kažeš da nisam za male stvari, đe si bio prije da mi dižeš samopouzdanje 😜
Ma ja, upravu si, nije pijana Morgana bolje ni zaslužila.
Pa bio sam tu, pred očima ti. Ali ti me nisi primijećivala. 😛
Popravi se onda, šta da ti kažem. 😛
Bujrum haha 😀 obavezno se javite kad budete tu 😀
Ma pusti Morganu, ona bomba samo. Sudeći po mojim iskustvima, vjerovatno bi ti i grad fulila. 🤣
Ma ko te nije primjećivao? Ne laži pred ljudima. 😑
Evo, samo ti naredi… 😜
Perlice, hvala, shvatiću te ozbiljno, nisam bila u Beču skoro 10 godina, baš mi srce vene za njim 😁
Čuj ko, još pitaš. 😛
Što piješ kad ti škodi? 🤣
Pitam, pitam, tebe se uvijek ima šta pitati.
Pijem da zaboraviiiiim…
Jedini bombaš na blogu i šire c’est toi! Nije Beč Princ Perverzije… 😜
Odgovor je vrlo jednostavan, a možeš ga vidjeti u ogledalu. 🤭
Also Morgana…
Ma fulala si već i zgradu mi i babu i.. svašta nešto drugo. Mogla bi komotno i Beč fuliti. 😛
Hahaha, ma bježi tamo!
But it’s true 🤣
Pa jest, i tebe sam ljetos profulala… vidjela sam ti, bolan, babu neki dan, kad sam ono sjedila 3 sata na igralištu. Života mi 🤣
Kako ti se dopada moj edit? 😀
Mhmmm, da da… 🤣
Hahahah, odličan je, ali zašto Brute podsjeća na Genea Simmonsa iz Kissa? 🤣
Ama, hoš da ti ga opišem kako izgleda?
Osijedio čovjek, al tvoje oči ima. Tj ti njegove 😜
Jer je Brute toliko kul. Mada mislim da neće ni vidjeti ovu sliku, ni on ni Perlica. 🙁
Haj nek smo i to konačno riješili. Prvo, moj otac nije sijed, ja sam. Drugo, on ima plave oči, ja nemam (već neko vrijeme). Eto vidiš da bombaš. Ali kolikogod ti bila bombašica toliko sam i ja sam deminer, i ne možeš meni bombati. 😛
Ma hoće, samo su ostali bez teksta 😁
A nije sijed? E onda sam ga definitivno vidjela! 🤣
Mislila sam na oblik očiju, pa nisam mu se u facu unosila da mu i boju zagledam.
Joj da mi vas je jednom skupa sresti i da ti samo kažem – rekla sam ti! 😁
Ili makar da skupim hrabrosti da ga zaustavim i pitam hahah
Evo Brule se oglasio. Čekamo sad i Perlicu. 😀
Ovako ja kad čitam tvoje komentare.
Nemaš ti kad od silnog bombanja. 🤣
Ma ja šta god da kažem ti ćeš poreći. Tako da odustajem. A doći će dan kad ću dokazati da sam bila upravu. Šteta što se ne kladimo ni u šta, sve bih ti uzela 😜
Ma uzela si ti meni štošta, bez i da smo se kladili. 😛
Mogla sam dušu, srce i živce. Nemoj mi reći šta 🤣
Hoš da ti vratim, fali li ti? 😜
Jesi jesi… 😛
https://www.youtube.com/watch?v=imavcafVXZY
Bolan, i tebe su godine stigle, sramota je toliko lagati…
Nije mene niko stigao, ja sam neuhvatljiv. 🤭
Pa nisi riba. Ili Leonardo DiCaprio, u najmanju ruku 😜
Imamo nekih sličnosti nas dvojica. 😎
Pa imate. On ima plave oči, a ti zamalo plave. 🤭
Između ostalog i to… 😛
I šta još? Obojica izlazite samo sa ženama ispod 25? 🤔
Pa da, i to. 😀
How yes no 🤣
Šta je (nevjerovatno) smiješno u tome? 🤔
Ma ne smijem se tebi, vamo ja nešto… 🤣
Pazi da ti ne prisjedne samo. 😛
Nađoh jednu sliku, slučajno, blago prosijed muškarac, skoro 40 godina, sjedi s nekom rođenom 2001. na ovamo… pa me podsjeti na tebe 🤣
https://ibb.co/93yWHM48
Pa mogu ti reći da tako i ja nekako. 😀
I ja tebi mogu reći da ti baš pristaje naziv bloga 😜
Nisam ja to tek tako odabrao. 😛
https://ibb.co/mC2L36pZ
Eh imam za tebe novu preporuku za tuš gel. Sigurna sam da će ti se svidjeti, odlično miriše ☺️
Ma kad ikad sam ja ovaj koristio…
I kakav ti je?
Pa ako mi vjeruješ da se i ne sjećam više, davno je to bilo. 🤣
Ma vjerujem ti, kako ti ne vjerujem, ti se nikad ničeg ne sjećaš. Ja danas kupila, baš je osvježavajući.
Sjećam se tih njihovih ambalaža, ako se to pika. 😛
E viš i ja sam išao danas da kupim, ali sam uzeo ipak onaj svoj. 😀
Ma eto haj pika…
Pa što si rob navika? Probaj nešto novo, nešto divlje, malo avantura, ovo ono… 😜
https://www.instagram.com/reel/DYaKCr3j1-x/?igsh=MWNmbW5uOTNrbHJqMA==
A ipak si navratio malo… 🤣
Pa čuj što, zato što odaberem šta valja iz prve i držim se toga. 😛
Ja sam ti tu češće nego što ti misliš. 🫣
Sve je to lijepo, ali uvijek ima i bolje od boljeg 😜
Ma ne mislim ja ništa, nije baš da mi javiš, pa da se mislim hoću li te vidjeti 😜
Ma kako znaš, nisi ni probala onaj.
A ne bih da te uznemirujem. 🤭
Jesam, njušila sam ga više puta, lijep je, ali ovaj mi se više sviđa. Valjda što taj tvoj ima samo bergamot, a ovaj i cvijet jasmina 😜
A još zamisli da se tuširam nečim što me na tebe podsjeća. Pa đe ću to… 🤣
Ma joj, pa divan si, hvala ti što misliš tako na mene 😜
Ma ja sam ti malo alergičan na jasmine.
Ti li si? 😛
Pa jes, upravu si, ne priliči.
Divan sam ja i bez toga. 😏
Čuj to? Pa ne bi se reklo, ne odaješ takav dojam.
Onda se pripazi, nemoj pregonit, smanji malo 🙂
Ma jok ja, ronilačko odijelo obučem…
Jesi, svojoj mami sigurno.
Vješto sakrivam svoje slabosti i mane. 🤭
Jesi ikad išla na ronjenje? Mislim mimo kupaonice. 😛
Ma ulici čitavoj, i naselju čak. 🤣
Pa jest, i ja sam pomalo slaba na lijepo cvijeće 😜
E da znaš da jesam. Dvaput. I zamalo umrla oba puta. Saću ti ja ispričati.
Prvi put kad sam imala 15ak godina, nešto ronila s onom pipom za usta i s maskom, jel, kad odjednom nemam ja zraka, ona maska se zalijepila za lice, od panike počela na nos disati, mislila sestra mi začepila onu rupu na pipi onoj. Sestra na obali bila, btw.
Drugi put na Sejšelima, svi s broda hoće da rone s ribama, ja neću, nema hvala, ne smijem, zamalo umrla s 15 godina, a oni svi navalili, oni stranci, de pa de, pokajat ćeš se, da vidiš riba na Sejšelima… i ja hajd eto, sramota me više i odbijati. I opet na tu masku, glavu zaronim i dobijem neki panični napad. Izronim, skidam onu masku, ne vidim na oči, vidim tek toliko da ide brodica na mene, onaj špic mi pred nosom skoro… muž i vodič mi spasili život, zamalo me ne pregazi, jedan rukom gura brodicu, drugi mene vuče na stranu.
Ona ronjanja bez maske, na dah, ne računam, tu imam kontrolu, ali generalno ne volim da mi je glava pod vodom, meni je more dovoljno reklo.
Hahah, ma ko ti je to rekao? 😜
Pa šta je bilo u prvom slučaju? 🙀
Mislio sam više na ono scuba, s onim bocama kisika. Ali sudeći po ovome, sumnjam da si i pomišljala na to. 🤣
Zeko reko. 😛
Nemam pojma, iskreno, možda mi je voda ušla, znam da sam se prepala i bukvalno od tad mrzim da mi je glava pod vodom.
Ma i ne privlači me to nešto, očigledno, haha. Jesi ti tako ronio?
Ne bih znala, ne srećem zeku… 😜
E pa nisam. Ali volio bih probati. 😀
https://media1.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExc2tyY3prcmFnZDYyNGI0OXEzeTB5azN3cjEyd2dxcDRqaDJkbXp2dyZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/sXo9vUSWebO1O/giphy.gif
Probaj, pa javi kako je. 😁
https://media3.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUyZWs0Y2poNHI5bTByOGlidXh0eTAxcDdvejd6YThvbmp2MHdrNHV4ayZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/3osxYfdn1EVSoZwrMA/giphy.gif
Nego hoću da te pitam, što ti kad pišeš postove uvijek se obraćaš kao jednoj osobi?
Nije to fer prema drugim blogerkama, znam da te ja najviše čitam, ali ima ih još…
🤣🤣
Jednog dana…
Ta mala ista ona tvoja bandita. 🤣
Pa zato što ih i pišem jednoj osobi. Pričam samom sebi kako je i šta je bilo, ako već moraš da znaš. 😛
Ma ista, samo za par nijasni tamnija 😆
Ahaaa, e pa nek si mi objasnio, ja se baš pitam što ti to tako. To zapravo ko neki dnevnik budućem sebi…
It's what's the inside that counts. 😇
Ma to je dnevnik prošlom meni zapravo. 😛
Imaš li to kakvu mašinu za putovanje kroz vrijeme? Koliko ti je karta? 😜
A gdje bi to ti išla? 🤨
Ih, nema gdje ne bih, malo u prošlost, malo u budućnost…
Pa šta bi radila u prošlosti?
A budućnost ti je tu, iza ćoška. 😛
Haha, pa svašta nešto što nisam dok sam bila tamo 😜
Pa što sad to ne uradiš? 😛
A jesi znatiželjan… 😜
Pa postoje neke prepreke, haha.
Pa jesam, znaš mene. 😛
Kakve prepreke? 🤔
Ma nemam ja pojma, ja kad god kažem da te znam, ti ne daš reći 😜
Hahah, pa neke vamo… životne 😁
https://youtu.be/7Mh5o4aiO2I?t=16
Hahahah, ovako nekako ti je meni kad ti nešto nećeš da kažeš, a mene zanima 😜
Nego evo reći ću ti… znaš ono jednom kad smo mi ko nešto, pa nismo, e to… baš me onako zanima.
Krvan slika ti je top bar šta se željeza tiče. Jesi probao isključiti struju; možda si i postao neka vrsta primopredajnika, provodnika, provodadžije…? Da da, balkon je prelijep. Nikad mi više neće imati isto značenja ona “ograničen si kao balkon” jer vazda mogu repliku, eeee, da, al’ kao kod perlice.
🤣🤣🤣
Mogao si ti to i bolje. Ne nosim ti ja ove kratke hlače 😂 Čuj ove Morgane, Gene Simmons 👅😂😂😂 a mogao si me i mako bliže Perlici s montirati, ali nema veze, ako Bog da da budemo Perlica i ja na (mom) balkonu ☺️
To ti je ba takav stil umjetnosti, ko one srednjovjekovne životinje. A i moraš se modirati za gospoju svoju. 😀 Ona vamo modu ganja, ne možeš ti ko ronđoš pored nje. Mada bi to bio baš onako pravi slavic couple. 🤣
Vjeruj mi, nema joj niko bliži od tebe. 😎
Jao edita, izgleda kao onaj Lord of the Skies pokojni iz Narcosa Mexico, ali prava slika s obdukcije krimosa Fuentesa. Sad mi vraćas staro značenje one izreke, tccc…a taman sam uhvatio zamah.
Haha gdje njega nađe. On je bio kul lik. U seriji mislim. 😁
Je’ on i onaj njegov partner koji se s Mimi spetljao su kao imali zeru grižnje savijesti, u seriji 🙂
Nego čitam ove komentare od perlice i tvoj ispod i kontam trebao si onda editovati i kako joj ona šolja kafe ispada iz ruke 😁
Ne znam što, ali su mi često zanimljiviji ti sporedni likovi u serijama. 😀
Ja sam svoj dio odradio, dalje nek se njih dvoje organizuju. 🤭
Hahah a jest mi Brut fashionable 😄
Pa sredio ga ja ko za tebe, neće ti svakakav na oči. 😊
Šta će Brut tu?
Odakle Perlica u Beču?
Odakle ti da noževe tako oštriš?
Odakle i ja sad u ovom komentaru?🤣
https://www.youtube.com/watch?v=gY2psaMprMM 😁
Čuj otkud, otišla da se upozna s Bruletom. 😀
Pa nego kako ću? 🤔
Tu je sva raja. 😁
Hahaha boli ne stomak od smijeha, a smijem se ovamo od svoje muke😆
Neka neka, i treba ti tako. 🤭
Ja tebe🤣
Smijanje je zdravo ba. 😀
Jučer sam dobila video i smijala sam se jedno pola sata nisam sebi mogla doći🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ne mogu ti poslati
Ma kakav video? Sigurno neki bezobrazni. 🤔
🤣 komedija
Taman si s dugim tekstom prevario (nas) ove koji pomisliše još jedno tramvajovo babrajanje, kad tamo biser na kraju…
Ma to uopšte ne zvuči kao ja. 😛
Probaj magnetom izvuć? Mislim jbg nemas sta izgubit.
Probao sam i to. Doduše s onim frižiderskim magnetima, nisu baš najjači. Uglavnom nije pomoglo.
Hahahaha, sad se možeš samo rukama za one žive od sebe ili trole šakama uhvatiti i pićiš po svom redu vožnje. Ha ja, zna se ko je gazda 💪
Hahahaha, može može. 😀
Evo i jedna adekvatna muzička numera. 😁
#žice
Hahaha ali Brut na balkonu 🤣🤣
Mačka na limenom krovu i Brute na balkonu. 😁
Sta ti je ovo ovako ? Nekakva zenska s noktima i naka glava. Reci ovoj ženskoj zivota ti da je zena ljepsa kad nema ove nokte, mozda jadno ćeljade i ne zna za to.
To ti je argument onih žena da se sređuju zbog sebe. Jer ja iskreno ne poznajem niti jednog muškarca koji je ikad reko da su mu umjetni nokti ljepši od prirodnih. Neki su spominjali sise doduše, ali za nokte nikad nikoji. E tako ti se ova ženska sebi sredila (i drugim ženama), nije nama. 🙁