o six packu…

Danas vidim jednu bombatre, u punom smislu te riječi, na semaforu, u onoj majičici što se skupila u pranju. Ono ko ne interesuje me, ali ako neko pita ne volim ja to nešto inače. Fol body positivity. Fuck body positivity. Ja jeo danas četiri puta konkretno. I još vako između toga malo manje, ali dovoljno značajno, konkretno. Ko sam Vilendorfska venera. I sad ja fol neki body positivity, haj bjež ba. Još te tapše po leđima, ko dobar si ti. Ne mogu ja to ni kod sebe, kamol kod drugih. Ali ova bombatre jaro six pack.  Nisam ni znao da me pomalo loži to. 

Tako da, pod jedan, svaka čast. Dok nisam i sam zašao u domaće, ali i inostrane, bilderhane, nisam baš bio svjestan koliko moraš uprijeti da bi postigao neki rezultat. A onda kad sam vidio koliko sam ja morao, i koliko sam postigao, sa svom svojom neefikasnošću, počeo sam nekako biti razumljiviji prema onim što se tako poprave pa okolo paradiraju razgolićeni. I ja bih da mogu! Da imaš samo ravan stomak, to je bolan postignuće u ova doba kad je svaka hrana ukusnija od prethodne. Ali i to onako najčešće kod onih džepnih venerica. Dojma sam, da se opravdam, da je nižim ljudima lakše izgradit dobar izgled. Ne znam imal neko utemeljenje u tom. Kontam nako niži ti centar gravitacije, pa ti se lakše birikat sa svim. Mada u svaki dobar izgled treba uložiti puno vremena i truda i ja to nekako uvijek poštujem kod ljudi. I ne da poštujem, nego i volim vidjeti (zato uvijek volim vidjeti ono kad ljudi meću svoje prije i poslije slike). A ova još pride vitka nako. Ma perverzija jarane, samo takva.

A pod dva, može me imati.

84 0 komentara

    • Možda ona voli sve ono što ti imaš, a ona nema… npr, nedostatak six packa 😜
      Jel i plava, pri tome? Ima li nove usne? 😁

    • Jes garant, otima se za mene evo. 🤣
      Nema nove usne. Ne znam jel plava, bio sam foksuiran na pupak. 😛

    • Pa ko se ne bi okrenuo za finim mišićima… doduše ne volim vidjeti one muškarce na steroidima, ruke ne mogu spustiti niz tijelo. Više volim i stomačić kad pusti, nego to.

      Ali ovako nešto je oku lijepo:
      https://ibb.co/xq6Mc7X7

      Toned što bi rekli 😁

    • Uh prepadoh se da ćeš staviti moju sliku. 🫣

      Jesi ti skromna. 😁

    • Ma i ti si nafurana, pa šta ti fali. Hoda ulicom djeca bježe u stranu kad prolaziš.

      Muzičke uglavnom. 😛

    • Ma ko će drugi. 🤣
      Kaže ide, sredila se, sva u crnom, nosom oblake para. Jes reko, to je ona. 🫣

      Ma nek ona mene nađe, uzalud mi trud svirači.

    • Hahah, parala bih i stratosferu da mi je nos veći 🤣
      Nemoj biti ljubomoran, imaš i ti potencijala 😜

      E pa ti onda samo sjedi i čekaj, doći će ona.

    • Ne sumnjamo mi ni najmanje. 😛

      Ma evo počeo sam i ja nositi crno. Možda bude šta.

    • Hahaha pa zar i ti nosiš baš te kombinacije? 🤣
      Ali reći ću mu ja.

    • Ne danas, danas sam u sivo crnim kombinacijama, nego kažem kad ti već tako sve prenosi i viđa me stalno, pa sve znaš u čemu sam i kako mi stoji, nek mahne nekad 😜

    • Hahahahaha dobro, sve ću mu prenijeti. 😁
      Imaš li još nekih želja?

    • Kaže i moj stari. Dao sam mu ja onu sliku, valjda će te sad prepoznati. 🫣

    • Evo mene i Archiju, dovela djecu na pizzu, mahnut ću ja kad pođemo kući 😜 obukla sam one hlače, lako će me poznati.

    • Evo još uvijek pokušavam sebi doći od tih neosnovanih optužbi. Čuj ja bombaš. 🙀

    • Od 1. Marta 87? 🤣

      Joj jesi vješt u izbjegavanju priče o onome o čemu nećeš da pričaš… al kužim te ja, samo da znaš puštam te da bude po tvom 😜

    • pa s obzirom da mi ne čestitaš rođendan, čudi me da znaš datum 😛

      Čuj o čemu, o utjecaju migracije leptira u Maroku na cijenu lokalne kafe…
      Pa kad god pokušam iz tebe izvući informaciju o tome jesi li u Sarajevu, ti to vješto izbjegneš. 😛

    • Ma sve ti ja znam. Izuzev naravno nekih stvari koje su mi još uvijek neznane. 😛

      Pa mogu ti reći da, sudeći po cijenama, utječe migracija leptirova u Maroku itekako. Valjda neće više migrirati. 🙁

      Prošli put kad sam ti govorio, ti mi nisi vjerovala. Zapravo si i tad govorila da bombam. I ja sam se tada, kao i sada, suzdržavao da odgovaram i reagujem na te tvoje optužbe i prozivke za terorizam. Ne što ja to nešto zbog sebe, nego da tebi sačuvam obraz, a pogotovo ugled, na ovoj platformi. Da ne govore ljudi da je Morgana djevojčica koja viče eno (nema) vuka. Ali ti baš ne daš da ti se pomogne. Što si bona takva? 🙄

    • polako, naučit ćeš, život pred tobom.

      hahah, de, de… evo recimo da si upravu. I da ti to zbog mog obraza, a ne zbog lične zabave. Samo sad je drugačije, sad ništa konkretno ne govoriš, samo bacaš bombe kao da jesi tu, ali kad pitam, odgovora nema. Što sam takva? Pa volim da znam 😛

    • … a i ako ćeš u tajnosti, da ti šapnem… volim se ovako prepucavat s tobom, da vidim ko će pobijediti 😛

    • Čuj ništa konkretno, pa reko sam ti sve danas, bila si u lila pantolama. Dobre su, dobro ti stoje. 🤭
      Šta bi ti, da ti šaljem selfije ispred ulaza ti? 🤣

    • to se vidi i sa slike na blogu mi 😛
      hahah, ne moraš ispred ulaza… možeš sad ispred Lave 😀

      i kakav je outcome?

    • Ma mogla si ti to obući kadgod, a ne baš danas. 😛
      E bio sam danas tamo. 🤭

      Pa u svakom mogućem outcomeu ja ispadam upravu, a ti bombaš u prazno. 🤣🤣🤣

    • mogla sam, al onda ti ne bi “pogodio” da si me vidio u njima, jer se ne bi poklapalo sa slikom hahah
      Ma jesi, kako da nisi… ništa dok te ja ne vidim svojim očima, možeš pričati da si na Marsu, isto mi je 😛

      vidi, od nas dvoje u ovoj priči, oboje smo upravu za sebe. Šta sad? 😀

    • Haj ti Morgana spavat, valja tebi sutra na te procedure. I sa srećom ti bilo vala, valjda te neće ništa boljeti i brzo da nam se oporaviš. Nije mi baš zabavno te zezati kad nisi u formi. 🤣

    • joj, hvala. Ne mogu još spavati, svašta mi se nešto vrzma po glavi, al biće to ok. Samo da završi više. Barem si priznao da me zezaš, veliki je to korak… Javiću ti kad možeš nastaviti 😛

    • Dok sam pisao ovaj post vjeruj da mi je to palo na pamet. Bar za muške. Da ih to dodatno tjera i motiviše. 😁

    • Ja sam povisok i mogu ti reći da nam nije lako nimalo. 🤣
      Ma ne raspoređuje se ništa, sve ide na isto mjesto. 🙁

  1. A jeste treba puno truda, ja rijetko vidim ove s six pack, najviše bildaju gluteuse, jbg.prioriteti. Ali evo, onda skontaš il su to ljudi koji nemaju drugog posla, znam one ostave dijete u vrtiću pa hodaju po kozmetičkim i teretanama… il neki mršavi ljudi koji svejesno imaju predispozicije da lijepo izgledaju i nisu se mučili prvo da skinu 10 kg nego se odmah bacili na bildanje. Ili ljudi koji žive od tog, fitnes treneri, fitmes influenceri. Barem ovdje kod nas. Rijetko kad je to osoba koja radi od 9 do 5, ima djecu, muža. Osim što kod stranaca ima svačeg, oni odu na more pa jogiraju svaki dan u 5 ujutro, umjesto da se barem na godišnjem odmore

    • Pa jes vidiš, to sam i ja isto pomislio, ali sam u nekom momentu zaboravio spomenuti. Žene samo gujice bildaju. 😀

      Znam ih ja par koji vježbaju redovno i s djecom. Nema kod njih praznog hoda. 😀
      A opet s druge strane imaš ljude koji su jednostavno energičniji. Ja i kad imam vremena, nemam ba snage uvijek. 🙁

    • Pa jel lakše nabildat 20 centi il po metra, bjeri bola…

      Vako ko ja znači… 🤭

    • Pa jel lakse odrzavati tezinu na 3000 kalorija il na 1300 u, da citiram, ova doba kad je svaka hrana ukusnija od prethodne. A za nabildati se, jes lakse, al uglavnom smijesno izgleda na liku od 170

      Pa ja, tu negdje..

    • Kad si mal, pa manje i trošiš. 😀
      Ma ja sam više mislio u kontekstu da imaš dvoje likova koji su se zgovnali, jedan višlji, drugi niži. Ovaj niži će se prije i lakše dovest u red. Ali zato kad si visok, pa se dovedeš u red, e to je zgoditak. 😀

Leave a Reply