Stojim ja. I neki mali probirdžija (u nastanku) prolazi pored mene, nemaš ga šta vidjet. Tamani nakav sladoled na kašiku. Prošao metar ispred mene, pa stade i okrenu se prema meni. I ja njega nako pratim. Nastavi dalje, napravi još par koraka, jedan metar možda. Pa opet stade i opet se okrenu i gleda mene. Gledam i ja njega. Ko oni kaubojski filmovi. Nikog među nama. Par ljudi sa strane gleda. Pa opet on nastavi, metar dva, pa opet stade i okrenu se. Ovaj put mu mahnem i salutiram, sve u jednom. Kad eto ti njega do mene i pruža mi onu ruku sveskupa s kašikicom u njoj, i ja njemu reko daj petaka i nako se momački hajfajvamo. 🙏
I ode lik kud je i pošao, maštrafeći onaj sladoled, bez i da se još jednom osvrnuo.
Mislio sam da je ovaj emodži poslije amin 🙏
Haha pa moglo bi biti. 😁
zaljubio se na prvi pogled. 😀
ne znam zašto, al mi ovo pade na pamet…
https://youtube.com/shorts/ZniYfu4hC1U?si=7q3ACUuEy3POsm_d
Šta da ti kažem, vole me i djeca i mame. 😛
Omiljeni u komšiluku. 😁
Znači, ako zagusti mogu te unajmiti ko babysittera? 😜
I šire. 😛
Ako baš moraš… 😁
Ali što ćeš, pa fino ti vodiš računa o djeci, vidio sam ja to. 😁
Kad ideš danas?
Evo sad sam blizu 😜
Ne znam, otprilike isto ko i jučer. Dođi na igralište da mahneš 🤣
Mislim kad ideš zubaru? 🤨
Hahaha, misliš 😜
U 13h.
Joj Morgana… 🤣🤣🤣
vidiš, danas bi mi baš trebao neko da djecu pričuva. 🙁 Ko zna kakva ću biti poslije, a moram sve isto ko da i ne idem vaditi zub.
vidi ga što se ušutio… neću bolan tebe, šta si se prepao, ima meni ko djecu pričuvat, zlu ne trebalo 😛
Ma radim vamo nešto. 😛
Ko ti to čuva djecu? 🤔
samo radi, ko radi ne boji se gladi 😛
Pa čuvaju mame od drugarica im, ako zatreba 🙂
Uh, ja sit i presit posljednjih dana. 😛
Pa što me onda trzaš? 😛
neka, samo lagano, nemoj pregonit. 😛
Haha, ma šta te trzam? Kao, da nema nikog ti bi uskočio? 🤣
Nisam ja ti. 😛
Ma daleko sam ti ja da uskačem. 😛
Nego jesi pogledala finale? 🙄
kad sam ja pregonila?
Kako sad daleko, zar nisi u komšiluku? 🤣
Nisam, večeras ću, ne mogu da se skoncentrišem ni na šta.
https://media4.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExanpqcnB6aXVsOWk0ZW4wbTk1eWJ1NWRqMWJrNGJ5dmFtdGNoMjdqaSZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/6RIEW15CCWRvq/giphy.gif
https://www.youtube.com/watch?v=8jkGrVAzF04
Haj sretno! 🫡
https://media4.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUycXh2dml3M254bWNwa2JlM3dzb252cTM5cG40cXdrN3k3M29hbGZzbyZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/vsycJ7FtyAEh4Px9hr/giphy.gif
Ma što sam te tražila, tražila sam… 😜
Gotova ja 🤗
Znam, sad smo se mimoišli. 🤭
Jel bilo strašno? Jel te boli? 😬
Haj mrš! 😜
Gdje, da čujem? U čemu sam bila? 😜
Nije, koliko mi se povraćalo od nervoze, super je prošlo. Pecnula malo injekcija, al ništa nisam osjetila kad ga je vadio 🤣 za min gotovo hahah
Eh super da je prošlo sve ok.
Lady in black. 🐈⬛
Bila si na M.D. 🤭
Jesam. A ti si bezveze.
Mhmm, da da… 😁
Ma ne znam vala šta bih ti rekla…. Nek ti bude 🙂
Gdje si to pošao?
Piši ti zato. 😛
Evo gonim na neka druženja. 😁
Lijepo se provedi.
Pa nisam planirao, ali hoću evo, tebi za dušu. 😁
Gdje si ti pošla? 🤔
Ti da si išta htio meni za dušu, uradio bi to prije pola sata.
Kući evo došla, đe ću?
Nego jesam prošla pored tebe ili si me vidio sa udaljenosti od jedno 20m?
Ehhh, sad mi kažeš. 😛
Pa ja kontam da neš na posao. 🤔
Prošla ti pored mene, ja stadoh, ti samo produži. 🤨
Jašta ću poslije zubara.
Hajde ne maslaj, sad mi hoćeš reći i da te ne bih prepoznala -.-
Uostalom, ima jedan trik kako da nekoga zaustaviš… javiš se ili uhvatiš za ruku. Ima još načina, mogu te podučiti.
Ma rekao sam ti ja da ne bi, ti ne vjeruješ. Još kažeš da bombam. 🤣🤣🤣
https://media.tenor.com/kC7JfH1g1q4AAAAM/not-cool.gif
Ma ja eto, ti skroz promijenio lični opis pa neprepoznatljiv. Da sam stvarno prošla tako blizu tebe i vidjela te, prepoznala bih te.
Ko ti to nije dao da ti mene zaustaviš? (Lafo)
Pa mati prolazila pored mene nije me skontala hahahaha. 🤣
Ne radimo mi to na zapadu. Bečka škola. 😛
Pa što? Kako ti to sad izgledaš?
E pa danas nisi bio na zapadu 🙂
Hajd ba mani se izgovora, nisi htio i ćao. Šta se prepucavam s tobom, baš me briga. Nemoj mi drugi put ni govoriti ako ćeš tako…
Kao Bred Pit. 🤭
Haha ma nisam smio, eto. 🫣
Ali evo neću ti više spominjati kad te vidim. Za starog ne mogu garantovati doduše. 😁
Mogu mislit… 😏
Pa što nisi smio?
Ja bih tebe baš voljela opet vidjeti, ne bojim se ničega 🙂
Bolje nemoj. 🤭
Ma lako mi za tebe. Meni sam ja najveći problem. 😁
Pa što? De mi objasni jer ne razumijem šta je tako strašno u tome. Štaviše, mislim da bi bilo lijepo to catch up for old times sake 🙂
Pa zar nije očigledno. Da se ne zaljubim. 🤭
ma ne brini zbog toga, ne možeš dvaput… 😛
Ma kažem ti ja, ne sekiram se ja za tebe. 😁
i ne trebaš, sekiraću se ja za sebe, dosta ti tvoje muke… 🙂
a šta i da si me zaustavio i zaljubio se. to je baš lijep osjećaj 😛
https://youtu.be/leu08nWvSDk 😛
Ma vjerujem da bi tebi baš i bilo. 😛
hahah, ma ko? Šalješ netačne navode u javnost 😛
ma joj, mislim da prelazimo granicu s temama za ovu (javnu) priču 😀
Kad smo već otvoreni, jesi me ti ono neki dan izignorisao na TT? 😛
Kokolo moj. 😛
Podsjeti me šta ono bi TT? 🤔
reci mu da je simpatičan 😛
hahah, ma nema potrebe, ic okej 😉
Evo jesam. 😛
Nego jel tebe to boli? Jesi dobro?
Ok je, držala anestezija do jedno 15-16h, a onda sam popila tabletu. Osjetim sad malo, ali nije strašno. Samo što ne mogu da jedem, ne znam žvakati lijevo, i kad žvačem hrana mi pobjegne desno, pa me strah da ne ode na ranu :/
Možda smršam ovih dana 😆
Kako ne znaš? Ja vala kombinujem. 😀
Ih, bićeš onda taman. 😛
Kombinujem kad imam opcije, ne znam samo na jednu stalno.
Sad nisam taman???
Još uvijek razmišljam kako se nisi htio javiti danas i ne mogu nikako da ti halalim…
Ja sam prije samo na lijevu jeo. I onda se nešto izdešavalo i počeo i na jednu i na drugu.
🤔
Ma znaš šta, kad ti mene vidiš, i ti isto tako uradi. Pa da ja malo vidim kako je to. 🙄
možda ti je nešto smetalo, boljeli te zubi, pa nesvjesno se prebacio.
pa nije da mi daješ drugog izbora.
Ma baš je tako i bilo. 😀
Haha pa eto, kad me vidiš idući put, probaćemo tako. 😛
vidiš kako ja znam 🙂
Ma, s obzirom da u zadnjih godinu dana si ti mene vidio 3-4 puta, a ja tebe nijednom, imam osjećaj da će se taj trend i nastaviti, jer ja tebe očito ne mogu prepoznati, a ti se “bojiš” da se javiš… možda se nekad desi da se zabijem u tebe i ne bude šanse da te profulam, pa te tako skontam. I onda
ću samo dići svoj nos i proći pored tebe 😛
Ma ti si stara znalkinja. 😛
Ko i danas što si, samo nije bilo sudara. 🤣
Stara, jel? 😜
Pa zato kad bude sudar znaću da si ti. Možda do idućeg puta skupiš hrabrosti da mi staneš bliže.
Prvo iz kafića i s prozora me gledaš, danas navodno pored tebe prošla… eto idući put se naštimaj da te okrznem u prolazu 😜
Nego, ne upitah gdje to na MD danas? Jer sam ja baš nešto zvjerlala okolo kad sam prolazila ondje oko stanice i ne vidjeh poznata lica.
Da da… 🤭
https://media4.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExYXNwZjR1OTFubTBuODVtMmo0eGphbWFuYzJ3aXBqdTFueDFtcDY2ZiZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/up34B0awEJuVy/giphy.gif
Kod apoteke. 😛
Biće da ti nisam poznato lice više. 🤨
ako ti stara…
znaš, Brad, kako ja taj “susret” zamišljam da se odigrao… ja idem i gledam svoja posla, a mislim da sam kod apoteke (one na stanici?) taman nešto gledala preko ceste, i vjerovao ili ne, ugledala nekog lika u crvenoj majici preko puta i ličio mi na tebe… 🤦🏻♀️ i skontam da nisi ti, a u tom sam momentu taman prošla pored tebe, ti si me vidio i umjesto da se javiš, sigurno se naštimao tako da te, kako ti kažeš, ni mati ne bi prepoznala 😛
A tu je i onaj Tip Top nešto second hand, i tu sam u izloge gledala, pa kod Artisana isto razgledala okolo, ali eto gle čuda, ne vidjeh tebe… u čemu li si ti bio i šta si imao na glavi da si se tako dobro maskirao? 🧐
🤣
Zini da ti kažem. 🤣🤣🤣
Ma ti sad to vidiš sve u nekom slow motionu, a zapravo je bilo u djeliću sekunde. I ja sam isto tako išao i gledao svoja posla i ide namrgođena, ispostavit će se Morgana, pored mene, nosom para oblake ko da je oslobodila Sarajevo. 😛
baš čudno da sam bila namrgođena, ispljunula krvavu gazu iz usta 10 minuta prije toga, a vilica mi sva ukočena. Vidiš i da si me zaustavio pitanje je da li bih mogla pričati, tako da je možda i bolje što nisi.
Eto, koje li slučajnosti da me sretneš baš tu, baš danas… 😛
Ma ne znam ja šta tebe žulja moj nos i oblaci koje param, sjećam se nekad da ti se sviđao 😛
Ma da. Mislim da bi ti bilo previše i da me sretneš, sve u jednom danu. Mislim i samo da je to bilo bi previše meščini. 😛
Pa moram praviti dodatnu zaštitu na avionima zbog toga. 🤣
I will never know, I guess 😛
pa neka, inžinjeru, eto vidiš kako doprinosim da radiš inovacije u avijaciji i zalažeš se za veću sigurnost zračnog saobraćaja. Šta bi ti bez mene ovakve…
Ma ti si oduvijek bila moja muza. 😛
Nego kakvo je stanje danas?
milo mi je znati da se neke stvari nikad ne mijenjaju 😛
Dobro je, nisam još pila ništa protiv bolova, samo je još nezgodno jesti i piti, al biće ok.
Završila sam seriju. wtf? 🤣
šta ti misliš?
Ma lako mi za tebe. 😛
Ma bezveze je kraj i sve. Ne može jedna epizoda popraviti sezonu, a još manje i seriju čitavu. Nek je više gotovo i nek sam si potvrdio (po ko zna koji put) da serije ne treba gledati dok skroz ne budu gotove.
Reci šta da radim da i tebi bude lako 😜
To je to, strpaju sve u jednu, ubijaju lika epizodama i onda onako naprave jadnika od njega, pa onaj bebu nazva Robin… 🤣
Ma i da si gledao sve odjednom isto bi ti bilo. Na prste jedne ruke mogu se nabrojati serije s dobrim krajem. Evo, gledala sam Outlandera, neloš je kraj.
Neka ti maca mjauče ispod prozora, a ti ništa…
Nema meni pomoći. 😬
Ne ponovilo se. Mada imaju i neki spinofi, ali mi ne pada na pamet da to sad gledam.
A znam. Neka je, to joj je posao. 😁
Dobro onda, povlačim ponudu.
Ma pazi da joj nije posao…
Što bi rekla jedna, nuđen ko i čašćen. 😛
Ma nego, samo spavaju i mjauču. 😁
ipak pamtiš ponešto što ti ta pametna žena kaže.
sve je to lijepo, i maca i kako se smjestila, ali ta mačka nije ispred tvoje zgrade. 😛
Niti sam ja mislila na tu, ova je crna i do skoro lješkarila na klupi na igralištu 😛
Paaa ako je šta pametno, hoću ja to tako. Ili ako mi se sviđa, isto. 😛
Da nije… ova? 🫣
Sve ti možeš i znaš, samo nećeš uvijek 😜
Nije ni ta, ta je izgleda na Vilsu haha.
Nego, podsjeti me ovaj video na ova naša mimoilaženja:
https://vt.tiktok.com/ZSxywT79k/
(To je TT 😜)
Moram biti motivisan. 😛
A nije ba, nego ti nekad nešto jednostavno ostane. Ko kad ljudi pamte neke moje komentare ili postove ovdje. Ja uvijek kontam kako to ljudi, kad se ni ja toga ne sjećam.
Beli se znate. 🤣
Ma mimoilaziš se ti ovako i s Undine onda. 😛
Jel to to što sam te izignorisao tamo?
Pa ako te dosad nisam motivisala… 😛
ma znam tačno o čemu pričaš, i meni se desi da upamtim tako nešto i još krenem da koristim to isto, a ne sjećam se uvijek ni oid koga sam čula. Ko npr. ti s onim “zini da ti kažem”, ušlo ti u govor 😛
Mada, pokupila sam i ja tvojih izreka, nekad kad nekom nešto kažem skontam da sam to od tebe čula.
Ma moš mislit da se mimoilazim 😛
Jeste, haha. Pa ne znam jesi li ti, praviš se neznao… neko jeste. Ja pitala tu neku osobu ko je, jer mi je greškom nešto poslao/la i nisam dobila odgovor, samo seen 😀 Ali mi je sinoć ostavio/la komentar na neke slike, pa sam baš zaintrigirana 😛
Pa nisi. 😛
Ma šta to, baš me zanima? 😀
E pa ja se mimoilazim. 😛
Ne pratim te na TT, možeš odahnuti. 🤣
ma jel, a šta to tebi treba za motivaciju?
zini da ti kažem 🤣
Ne znam, off the top of my head… od tebe sam prvi put čula ono kad nekom čestitaš rođendan i poželiš da je brz uz brdo. Par puta sam to nekom napisala i sjetila se da sam čula od tebe. Ima još, al nisi dovoljno motivisan da čuješ 😛
hajde, lijepo za vas onda, samo se nastavite mimoilaziti.
e, pa dobro je. onda je neko s bloga, imam neke razloge da sumnjam u to.
💸🫰
Haj i ti s nama. 🤣🤣🤣
Možda te neko zeza. 😛
Kad mi pružiš neku uslugu, možda ti i platim.
Ma neka vas, de vi sami…
Zeza, to je sigurno 🙂
Pa pitaš šta mi treba za motivaciju. 🤣
A onda ćeš reći da te niko nigdje ne zove. 🙄
Ma zezaj i ti nju, nema ti druge. 😛
ko mi je kriv što sve moram znati 😛
ma evo mimoilazim se ja s tobom i nepozvana 😛
ne znam je li ona… ili on.
Nemaš ti pojma više šta pišeš. Meščini da su te one male špice pošteno smorile danas. 🤣
E pa onda uživaj, šta da ti rečem. Znaš ti kolko je ovdje svijeta koje bi se rado mimoilazilo sa mnom, a život im ne pruža takvu priliku. 😛
Možemo slobodno pretpostavljati da je ona. 😛
Ma nek ti znaš šta ja pišem, dosta meni 😜
Pa i nisu, smorila me priredba za dan škole na koju me starija molila da idem 😭
Uživam, kako ne uživam, svaki put kad prođem pored tebe, a ne skontam te, zaplešem malo pd radosti što mi je život dao takvu priliku 🤗
Ma kako to možemo pretpostaviti i zašto?
E da, vidio sam, danas u 10 meščini. Jel i ona učestvovala? 🙂
Pa imaš tri blogera da pišu (dva ako ne računamo mene 😁). I 13 blogerica. Veća je vjerovatnoća da je neka blogerica ipak. 😛
Sve ti vidiš, i na leđima oči imaš, a ja haman ćorava i pored očiju. 🙄
U 11h ipak. 😜 Trebala je sa dramskom, ali na komisiji pred priredbu se nisu pojavila neka djeca na generalnoj probi i otkažu njihovoj grupi. Baš se rastužila 🙁
Ima ti ta kalkulacija mjesta… ali, ipak mislim da ako nisi ti, Niki je 🤣🤣
Ma to je štamparska greška, mislio sam u 11. U 10 sam ja nešto radio. 🫣
He joj. 🙁
Znači starija (buduća) glumica, na mamu. 🤭
E pa onda je on, jer ja sigurno nisam.
šta si radio? 😏
https://media4.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExeTZjdjBxNjdkZzJwcTlwOGwxdDduMHUyYW9ldjBueW1zaGQzbW9uZyZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/pMo2oRY5t4ko1Zp7EB/giphy.gif (da zinem prije nego što mi kažeš… spremna sam na odgovor :P)
ja sam glumica samo za odabrane 😛
ma nemam pojma zapravo ko je, a nije ni važno. ako ćeš iskreno, sumnjala sam na tebe jer si mi jednom poslao neki link i odvelo me na taj profil (odnosno, kao da je taj profil poslao link), ali pošto nisam baš sigurna da znam na kojem principu TT radi, a ti kažeš da nisi ti… onda nema ni veze. Ti me možda ne pratiš, al svakako sve znaš 🤣
Išao u trgovinu. 😀
Blago tim odabranim onda.
Ja ti slao TT video? 🤔
A možda i jesam, mada slabo ti ja konzumiram tu društvenu mrežu. Nije mi nešto po volji.
hahaha, šta si kupio?
blago, kažem i ja. smatraj se i ti odabranim 😛
ma hajd, ko ga šiša, nije stvarno važno. ko je, da je, sebi je. 😀
Kupio dunje. 😛
https://scontent.fsjj1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/702604434_122272385930150501_3770336413985228121_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=YA4PfxOy0oUQ7kNvwGmmQtf&_nc_oc=AdqVsby8jwXFFEZIRyJvnHFUq0cVX-LQZv6QlSr-CVAp55xyC9C3xEc389-_e_OFkUA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fsjj1-1.fna&_nc_gid=PYl0YEoGfyf0MJO_JVXMcw&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af4wnkaUOgc2D_lFFLAejlFVXg3GsvJgK4u2cagU72HYkw&oe=6A167867
jesu carigradske?
eh, ja ti to ne volim, al sreća nisi ih kupio meni 🤣
hahahahaha, jel ti to meni?
Ne, ne, ne… u redu je, volim ja kad zaboli 😜
Ja mislila ti dječaku pojeo sladoled na kraju 🤣
Nisam ja taki bona. 😁