o dreams come true…

Imao sam neke noćne more i konačno su se danas i ostvarile.

93 0 komentara

  1. Ja sam svoju noćnu moru upravo izbacila iz stana.Hornisse.Kaže Hans eno buba u maloj sobi idi izbaci, kakva buba čovječe…🤦🏻‍♀️ništa on ne zna🤣najopasnija zvijer od svih bila tu i on kaže buba, borila sam se ko lavica😌( nisam ba, bilo je skroz lako ufatiti, skroz spora, skoro nepokretna, garant gladna bila, ali mi je i dalje mora😣) Nisam je ubila.

Leave a Reply