Imao sam neke noćne more i konačno su se danas i ostvarile.
o dreams come true…
93 0 komentara
Leave a Reply
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Imao sam neke noćne more i konačno su se danas i ostvarile.
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
kakav underground! 🤘🏻
e jebemu, jel puno strašno?
E pa drago mi je da ti je po volji. 😛
Pa meni jes. :/
nisu loši, bombaš 😛
pa jel boljelo, jel prošlo?
Ma ko bombaš?
Pa prošlo jeste. A kad će prestati da boli, to niko ne može sa sigurnošću znati. 🙁
Znaš ti vrlo dobro ko i zašto 😜
A joj, pa trebao bi neko ljubit da prođe.
Ti, pa tri mjesta prazno, pa možda NKTB. 🤔
A zašto, pa sad… svako ima svoje razloge, ne bih o tome javno.
Ma ne bi to pomoglo. A i nema ko, sve i da bi. 🙁
Odakle Tramvaju bomba?😁
To ti je ono ko kad lopov misli da su svi oko njega lopovi. 😌
Hahah, jest, jest, ja sam… ja inače bacim bombu pa se pravim da ne vidim 😛
A ako i jesam, učila sam od najboljeg, that being said – 🫵🏻
Ma kako nema, jesi siguran? Bil onda 💸 pomogle? To ti je motivacija, kontam može biti i lijek.
Senjorita, Tramvaj je bombaš skoro 40 godina, skuplja ih pažljivo i baca kad najmanje očekuješ.
🤨
Ne bi. Jedino ako se vrijeme vrati unazad. :/
https://media0.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExMHRtcWFwY2hhZTM4aWRoaDBiMW1lM3R3aWt3bDAycmNrMW40cGNxNyZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/5EzMg0JZr3qVDBdJkT/giphy.gif
onda ti nema pomoći? E, pa žao mi je, I tried.
Nemam pojma o čem pričaš, al haj. 😛
Pa baš bi mi nudila lovu?
vrni se na svoj zadnji komentar na prethodnom postu 😛
pa jel ti treba?
Ma to su već stare teme. 😛
Pa para uvijek treba i nikad dosta. 😁
https://media3.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUycW9xenB1eHFnY2hvbTd5M2pydjJlMnFnMnB2NnJxamI1NmtlNmQ3bSZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/KvOTTdcaf6bfO/giphy.gif
Eh, pa imali smo dobru ideju za zajednički biznis al i to si ti nešto zabrljao, ako se dobro sjećam… 🤔
To totalno zvuči kao nešto što bih ja uradio. 😁
A meni se čini da si ti danas bio haman baš plaho zauzet 😜
Dobro se tebi to čini. I ne samo danas, nego inače. 😛
Pa ja ne znam kako ti sve stižeš… mada, evo ne stižeš, zapostavio si me danas 😜
Ma stižem ja taman sve koliko treba. 😛
Hajde de.
Evo evo, ide… 😛
Ma vidim ja tebi je potaman. 😛
Ma ja samo neću da ti oduzimam dragocijeno vrijeme, imaš ti tamo drugog posla 😜
Na sve ona misli, baš si obazriva. 😛
Eh eto, sjeti se toga drugi put kad me zaboraviš 😜
Nego, jesi se ti vratio na daleki sjever? 🤨
Evo zapisao sam si da ne zaboravim. 😛
Ma jesam, možeš odahnuti i ponovo slobodno hodati ulicama. 🤣
Haha, nisam ja ta koja se boji da te sretne… 😜
Ništa, mimoići ćemo se opet, biće prilike 😆
Znam ja da se ti ne bojiš. Nego se ti sva usplahiriš i poletna si. 😛
Ma ja, život pred nama. 😀
Pa trebam te onda češće sretati kad imaš takav utjecaj na mene 😜
Opet ova pjesma znači:
https://youtu.be/xQG64jLK7fA?si=OU3hVYX8M5Udn55B 😁
Pa složio bih se ja, ali to ti je ko i sa svim ostalim drogama. Navučeš se i onda kad me eventualno nestane, onda kriziraš. 🤣
Zar je ikad bilo drugačije. 😛
Nego imaš li ti vode?
Ma šta će te nestajati, đe ćeš 😜
Imam, mi smo na Hitnoj 😁
Jel to kod tebe nema? Tj kod tvojih? 😜
Pa na daleki sjever. 😛
Jel na njihovom vodovodu ili ti je neka mala opet belajisala? 🙀
Pa nema. :/
Eto tebe opet brzo 😁
Na njihovom vodovodu haha. Ni struje ni vode nikad ne nestaje 😜
Ipak nestaje, nema sad ni kod nas.
Ma načekat ćete se vi svi. 😛
Eh jesi se urekla haman. Neću više ništa pitati. 😛
Ma ja taman izašla iz kuće malo iza 13h i vidim komšije na grupi pišu ima još uvijek. Kad sam došla nije bilo, al evo dolazi sad. Inače stvarno imamo sreće, ne znam da je 3x nestalo za ove 4 godine kako sam tu.
Nisam se ipak (puno) urekla 😜
https://ibb.co/tPFWFzmM
🤣🤣
Ma zar si samo 4 godine tu? 🙀
Meščini da je i bilo tu, malo dalje doduše, neko jezerce. 😛
Pa haman taman koliko si ti u Njemačkoj 😂
Ma gdje to? 🤨
Jesi to opet zalomio, ccc
Čekala ti da ja odem pa se doselila. 😛
Ma kod Stometarke. 😀
Naravno. Svaku noć. 😛
Iliiii… ti si pobjegao kad sam ja došla 😜
Pa kad je tu jezero bilo? Haha
Ama, lakše malo, nemaš više 20 godina 😜
Vidiš da nam je mimoilaženje imanentno ipak. 😛
Pa bilo, malo prije nego što si ti došla. 🤣
Ko kaže? Uostalom, godine su samo broj. 😏
Ma sve do jednom… 😜
Haha, nemam pojma o čemu pričaš.
I onda jednog jutra škljocneš i ne možeš iz kreveta 😜
Mhmm, da da… 😁
Prije nego što si ti bila Sarajka. 😛
Ma to jutro nije jutros na horizontu, tako da ti se ja plaho ne sekiram. 🤭
znači, prije 20 godina najmanje 😛
tako je, sviđa mi se tvoj stav, nema potrebe brinuti unaprijed. 😀
Ma nije zar da si rođena Sarajka već 20 godina? 🙀
Et…
Pa ništa ne pamtiš, em sam pričala i tebi, em sam pisala o tome, ccc.
Pa gdje je tu jezerce? I iz koje je godine ova slika? Vidi nadvožnjaka, to nisam znala da je bilo tu…
Pamtim samo lijepe stvari… 🤣
Ma mislio sam zar se već nabralo toliko godina. 😛
A ne mogu naći tu sliku s jezercem.
Kako da ne, zato za sebe voliš reći da si zlopamtilo 😜
Eto, pa ti reci da nisi i ti ostario…
Ma to je zato što si ti to sanjao 🤣
A i da dodam, ništa ljepše od mog preseljenja u Sarajevo… 😜
Pa to lijepo zamjerim nekim ljudima, pa upamtim. 🤣
Mogu ti reći, onako u povjerenju između nas, da nisam. 😌
Jes sigurno. 😛
to zvuči kao ti 😛
Ma vidim ja da si ti u stanju poricanja oko dvije stavke iz tvog komentara, ali neka, lijep je i sunčan dan, I'll let you be 😀
To i jeste ja. 😇
Pa jes vala lijep i sunčan dan. 😁
https://ibb.co/fYp2LmtC
Da vidim kod tebe? 😜
Baš ti je lijepo. Evo kod mene. 🫣
Hahaha, nije danas tako vedro nebo, a i zar nisi ti na dalekom sjeveru? 😜
I šta mi se to šunjaš oko zgrade? 😁
Ma ja sam ti svuda pomalo. 😛
Imo neka posla… 😌
Svuda pomalo, al nigdje skroz 😜
Ma kakvog?
Maaa recimo da sam išao do pekare. 😛
Mhmmm… i šta si kupio u navedenoj pekari? 😜
Pa hljeba i kroasan. 😛
Evo još jedne. 🤭
U Maison Coco? 😜
Ej, evo mene sad na balkonu 🤣
https://ibb.co/TBkXscSB
Nešto mi voliš slikati zgradu… a vidi se i tvoja na mojoj slici 😂
Sad me opet buniš. Ta slika izgleda recentno 😜
💣💣💣💣💣
Eto vidiš da znaš sve. 😀
Fin ti je pogled, nema šta. 😛
🤣🤣🤣
Kontam što bi dobro bilo da imamo ono posljednji put bio aktivan kao na onom starom bloggeru. 😛
Ma bježi tamo, neću da pričam s tobom.
A štooo? :O
Zato što si bombaš i onda me pustiš da kontam šta je pisac htio reći. -.-
Šta bi ti značilo da vidiš kad sam bila aktivna?
Ma ako ti bombaš da… 🤨
Pa nako, da znam. 😀
Šta? Još jednu bombu? 🤣
I šta kad vidiš? Da me možeš preciznije držati na tankom ledu sa svojim provokacijama? 🤔
Hahahaha, nijeee, nego nešto drugo. 😛
Eh baš sam ja eto takav, provokator koji drži žene na tankom ledu. 😔
Šta onda? Šarenu lažu? Udovolji mojoj znatiželji 😜
Haha, a joj, jadničak… upravu si, nisi ti takav. S tobom se samo nikad ne zna šta je sljedeće. 😏
Bolje od toga da vidiš nečiji status bilo bi offline komentarisanje i pp 😁
Do znanja. 😛
Pa može i offline komentari. Ali vala i ne znam kome bih slao privatne poruke. 😁
Hahah, mhm 😜
Ne znaš, jel? A ne znam ni ja… 😏
Pa ne znam, pravo da ti velim. Nemam s kim šta pričati privatno, vidiš da su sve bloggerice ovdje 30+. 😀
pa šta? one ne znaju za koncept privatnog? fizički je nemoguće pričati privatno s nekim od 30+?
Dobro te je, Leo, nemoj nisko da padneš.
Što bi rekli, sit gladnog ne razumije. 😛
Zatekao me tvoj prethodni komentar ljutu i nervoznu. Htjela sam ti zapravo reći – zašto onda ne prestaneš pisati blog? Šta ćeš među fosilima? 😜
Ma ko diro našu malu Morganicu? 🫣
Eh pa to su malo različite teme. Šta fali, pišem ja (javno 😁) i za mlado i za staro. 😛
Život 😜
Ma sve se nešto sastalo ovih dana, a kap koja je prelila čašu je koza iz općine. Dobro je sad 🙂
Ma joj, šta bismo mi stari bez tvojih postova… al jes, razumijem, ne možeš privatno kontrolisati priču 😜
Diraj i ti njega, nema ti druge. 😛
Ma šta to treba da znači? 🙀
Pa da se priča lakše otme kontroli kad je privatnija.
Znaš ti to najbolje… 😛
Što bih ja to znala bolje od nekog drugog? 🤔
Jer si ti žena sirena. 😛
Aj ti tamo radi šta već radiš, ne moraš dolaziti i bacati neke random komentare, preživjet ću ja i bez tebe 😜
Ja sam svoju noćnu moru upravo izbacila iz stana.Hornisse.Kaže Hans eno buba u maloj sobi idi izbaci, kakva buba čovječe…🤦🏻♀️ništa on ne zna🤣najopasnija zvijer od svih bila tu i on kaže buba, borila sam se ko lavica😌( nisam ba, bilo je skroz lako ufatiti, skroz spora, skoro nepokretna, garant gladna bila, ali mi je i dalje mora😣) Nisam je ubila.
Ni ja ih ne ubijam. Otvorim prozor, pa same izađu. 🙂