Ja sam jedini čoek koji ode u Bosnu na odmor i smrša par kila. Živ i zdrav…
force of nature
58 0 komentara
Leave a Reply
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Ja sam jedini čoek koji ode u Bosnu na odmor i smrša par kila. Živ i zdrav…
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Ma puno si hodao, garant, po mahali. 🤣
Bajram barecula ☺️
Pa naravno, uvijek u top formi. 😛
E pa hvala, i tvojoj porodici bajrambarečula.
Eh, pa eto onda, to ti je odgovor.
A meji šipak, jel?
Meni*
Ihhh dok ja skontam šta ti pišeš, vjeruješ da sam morao tri puta pročitati taj komentar. 😁
Pa i tebi Morganice, to se podrazumijeva. 😁
Hahah, nema veze, garant si jutros jeo puno slatkog, uspori čovjek od toga 😜
E pa hvala ☺️
Ma baš nisam ništa slatkog pojeo. 🙀
No si ti konfuzna. 🫣
Pa kako tako za Bajram?
Doduše nisam ni ja, eno tortu napravila, al nisam jela.
Ma često sam ja tebi nešto konfuzna… 😜
Pa uvijek to tako, nije samo za Bajram. 😛
Vidiš da sam konzistentan, nije to neki trenutni trend. 🤣
doduše, zaboravila sam ti ne jedeš slatko.
Pa kad sve to sabereš, stvarno jesi haha. Svaka čast. Ili si možda samo tvrdoglav 😛
Svašta ti nešto zaboraviš u vezi mene. 😔
Ma i ti si. 🤣
ne zaboravljam bitno 😛
ma što sam ja tvrdoglava? :O
Pa zar nisi? 🤔
pa ne znam, iskreno. nisam nikad o tome razmišljala haha. možda i jesam oko meni bitnih stvari.
Pa o čemu ti razmišljaš onda ako ne o sebi? 😛
Pa o tebi.
Priznaj da si to htio čuti 🤣
Ma to već znam. 😎
Mislio sam mimo toga. 😛
Hahah, ma pazi da ne znaš 😜
A mimo toga… pa mislim na hranu, spavanje, putovanja… 😁
Ma pazim ja i da znam. 😛
Pa gdje putuješ iduće? Evo ja sad s puta. 😀
Baš si ti jedan nako pažljiv mladi čovjek 😜
Pa ne znam, na more, vjerovatno. Gdje si to ti bio? U Bosni? 😜
Pa jesam, momak takoreć. Neki dan mi žena na ulici govori momak, gdje mogu izvaditi CIPS. Šta da ti kažem…
Ih, nema gdje nisam bio. U Danskoj recimo. 😛
Haha, a ženi vako 68 godina 😜
Mada, znam kako ti je, i meni često kažu da sam seka ili djevojka 😁
Ih, pa tebi otići u Dansku ko meni u Stari Grad. Prepišaj hoda… 😜
I šta ima tamo, de nam pričaj.
Ma baš nije tako bilo. 😛
Ima Dankinja lijepih. 😀 😀
Ma vala viđala sam i ljepših žena…
Ima Legoland 😆
Srce ti mirno pa nemaš potrebu jest haha
Srce mi je lupalo za vikend, dobro sam ostao živ. 😬
Ljudi zanemaruju moć njemačkih pekara da udebljaju.
A ako voliš masno onda si u Bosni donji 👎
Ooo pa gdjes ti, ne daš se vidjeti, isto filmska zvijezda. 😁
Slabo ti ja jedem po njihovim pekarama. A mogu ti reći da ni našim nije mane. Jedan moj kolega drži do mišljenja da su čak i bolje nego njemačke, i da bi nam Nijemci pozavidjeli.
A izgleda da volim… :/
Ma kako to? Htjela sam da se krijem zbog ovih herpesa i ovog cijelog downgrade u izgledu, ali džaba mora se živjeti, posao kuća i to.
Ma ko šiša pekare, neka polemišu ti što vole.
Pa konačno sam se fokusirao i skontao na kog mi ličiš, na agenticu Scully. 😀
A vidio sam te neki dan meščini.
Bruh wtf?
Jel ti to još neko rekao da ličiš na nju (osim Morgane jel)? 😀
Nije zato wtf, nego ti prvi put vjerujem da si me mozda sreo pa mi malo creepy tbh jer ja nemam pojma ko si ti i kako me znaš hah 😬
Nije mi niko rekao, ali lijepa je žena, ljepša je od mene, rekla bih.
Pa kažem meščini, možda i nisi bila ti. 😀
Ma ona ima i visažisticu i stilisticu, nemoj se podcjenjivati, taman i sa herpesom.
Joj, Tramvaj dođe u Sarajevo i hoda gradom da sreće blogerice 🤣
A jest fakat ličiš na Danu 😁
Ma ja bona idem i gledam svoja posla. Drugo je sad što blogerice žele da ih ja viđam, pa hodaju mojim putevima. 🙄
Mhm da da… svi putevi vode ka Tramvaju 🤣
(U Sarajevu gotovo doslovno ka tramvaju ahahah)
Pa nisam ja kriv što je to tako. 😛
Izglednije je da ti znaš kuda se mi krećemo, nego obrnuto. 😆
Ne znam ja ništa. 😌
Ne znaš ti ništa samo kad tebi tako odgovara. 💣
Nije li tako u životima svih nas? 🤨
Hahah, baš gledam na sat i kontam kako je kucnuo časak za jedan filozofski razgovor 🤣
Kako da nije, Tramvajtzsche, ali stvarno jeste. 😁
Ma kucnuo je čas da se mi konačno nađemo. U carstvu snova. 😛
https://youtube.com/shorts/xlBsbtU8MC4?si=bY-CCums64p07xO-
Agreed, ti plaćaš piće. 😜
https://media2.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExaTR3NG4xa2E3ZDc4bTJkcnA5Nzk0d2MxNzJlbno1dDc0dWh6aG15dSZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/cBTTTOflV6A7FBJHs6/giphy.gif
Ma izradio si me, ne dođe ti…
Ma imo sam neka druga posla. 😛
Ma ja, kao i obično.
Pa šta da ti rečem, ja sam zauzet čovjek. 😀
Undine liči na Scully?Hej jesi mi odmah simpatična iako te nisam vidjela🙂Akte X mi je jedna I’d dražih serija jer mi se sviđa Scully kako glumi, a Mulderić mi je wow lik🥰
Da je neko drugi u pitanju, ja bih rekao Scully za sirotinju. Ali mislim da smo mi ovdje ipak svi bogati jer/što je dio naših (virtuelnih) života. 😀
Fun fact: jedan lik me zvao Mulderom, jer sam mu ličio na njega. 😀
Ooohhhhh pa ti si onda wow lik🤣
Samo petkom i vikendom. 😛
A vidi Tramvaje, mislila sam iskulirat, ali nemoj misliti da ne znam prepoznat backhanded compliment kad ga vidim. “Neću reći za sirotinju, ali eto rekao sam…” ružno baš. Od početka je ružno jer mi se komentariše izgled iako ja nisam dala ikakvog povoda za to, čak i da vam redovno ovdje stavljam slike ne vidim povod za komentarisanje.
Nisam mislio ništa loše, au contraire. Ali neće se ponavljati.
Nemoguće. Vrati pasoš, nisi pravilno koristio Bosnu.🤣
Sve je moguće, sem drvene peći.