U Sarajevu. Prelaziš na pješačkom i misliš staće ti neko. A kad zakoračiš ne znaš hoćeš završiti na drugoj stranici ulice ili na drugom svijetu. Stane, jedva, i ja mislim čitavu ti familiju isproziva u procesu. Ti našo preko pješačkog, baš sad kad ono mora negdje. Nabije ti se, ono samo te lagano autom ne ćuška da brže pređeš. I bi, da ikako može. Navrlo negdje, znači nema besposlenijeg naroda koji negdje više žuri. I još kaže na Zapadu se brzo živi, kod nas se meraka. Šta bolan merak. I kad. Tačno ono čovjek pomisli eto udari me više, pregazi, samo reci gdje toliko žuriš…
suicidalne misli
45 0 komentara
Leave a Reply
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Imaju ljudi termine, valjda rasprodat robu🤪
Viš to je jedno objašnjenje o kojem nisam razmišljao, a ima dobro smisla. 😀
Pa pitaj me odmah imam odgovor 😁🤝
Svaka ćas. 😛
🤪
Uh joj, šuti, ne pitaj…
šta sam puta zamalo zaginula kod Hošeta…
Pa ne daj se. 🙁
Ne dam se, vidiš da sam još tu 😜
Ma tako i treba.
Sad ćeš ti reći kako ja sve isto kao ti, ali ja ovu pjesmu evo danima slušam 🤣
Ma tako i treba. [2]
Pa kad sam ti je ja otkrio, što ne bi. A pjesma je predobra, u svakoj varijanti. 😌
Ma kad ti mi je ti otkrio? 😁
Kad si došla na moj blog. 😛
Hm… pa ne znam da je Dua Lipa bila pjevačica 2008/9. 🤔
https://www.youtube.com/watch?v=V8MZJIGaEKw 😛
Eee, da, da, sjećam se. Kaže meni Klocka trebaš posjetiti ovaj jedan blog, Volim te Roza, ima video neke curice kako pjeva, znaš kako je dobra, mislim da je tak bloger na tragu nečega i da je upravo otkrio novu zvijezdu. Baš ima sluh za to! A i on je pravo kul lik, mogao bi ti se svidjeti.
Jest, jest… dobro si me podsjetio 😜
https://www.youtube.com/watch?v=eXcPxrixaE8 😛
Pa vidiš, ko što nisi ni za mene znala prije nego što ti je neko ukazao to. 😛
Haha, jesi se sad navadio tražiti joj muzičke početke 😜
Pa vidiš kako meni drugi ukazuju samo na dobre stvari 😜
Pa samo da ti pokažem. 😛
I treba tako, kad se priča o meni, jel. 😛
Ma nije ba tako. Moje iskustvo u ovom gradu je bas dobro. Ljudi stanu, vjerovatno ima po neki kreten, ali to je malo takvih. Odi ti malo u Tursku, tek onda ces vidjeti ludu naciju. Nema pjesak, nego ako ugrabis sam mozes preci
Ma tako je kako ti ja velim.
Ma nema shansi da je tako. Ja sto kazu na prste jedne ruke mogu nabrojati koliko je bilo takvih losih situacija. A i kad sam malo hodo po regionu, ja kako sam vidio mi smo tu najbolji, a i Hrvatska.
Ma hoćeš li više vjerovati meni ili svojim očima. Uostalom, meni je bilo 6 takvih situacija u 7 dana.
Dua Lipa u videu koji traje 4:20 (ide neki mojo emoji)
Šta s’ piso, auto, drugi svijet, ma super, sve kul. Ohaneš od svega. Taman k'o na kraju posta.
Žena je praznik za oči. I uši. 😇
Hahaha neka te, ziv bio!
Samo što nisam evo… 😛
Auto se teže pokreće iz stanja mirovanja, nego čovjek. Tj kad staneš s autom, treba ti potrošit više energije da kreneš ,neko kad čovjek stane pa krene.
Nekad sam tako uljudna da kad vidim da je samo jedno auto na cesti, ne prelazim odma da mi on maksuz mora stati, nego sačekam da prođe pa prijeđem. Doduše to da je samo jedno auto ne postoji u Sarajevu, nego u našim selendrama, malim gradovima
Ni na semaforima onda da ne staju. 😛
Joj tebe, ti niai rekao da si na semaforu prelazio. To se podrazumijeva, pa neš proć kroz crveno, ni ti ni on. Doduše neki u sarajevu …🥲
U Sarajevu ti ne važe saobraćajna pravila, nego više nako kao saobraćajne preporuke.
Haha saobračajne preporuke 😂😂😂. Ovo da se uvrsti u knjigu bisera komentara na blogger.ba
E nemamo takve knjige. 😛
Ja uvijek razgledam jesu li sva auta na sigurnoj razdaljini, i ako stane pređem ako ne, ne žuri se meni toliko ko njemu.
Meni se žuri više nego njima.
Ne žuri ako te pokupi autom, razumiješ.
Zapravo ne razumijem, vrlo je zbunjujuće. Je li misliš meni se ne žuri, ili je to više kao sugestija nemoj žuriti? 😀 😀
Istina vala. Kada sam bila u Njemačkoj, stala na pješački, kaže brat: “šta čekaš?”, rekoh pa da vidim hoće li stati. 🤣 Kaže nema toga ovdje 🤣
Prvo da ti čestitam na okončanoj terapiji! 😀
Vidiš da si se na kraju izborila sa svim. Svaka čast!
A sad nazad u studio. Gdje ti je to brat? U kom gradu mislim? 😀
Hvala puno Tram! 🙏🏼❤️
Djelovalo je kao da nikada neće proći…
U Mannheimu. Možda ste negdje blizu? 🤔
Pa sve tako djeluje izdaleka, ali smo svi imali viziju tvog ozdravljenja. 😀
Ma ni blizu. 🤣
🥹značila mi je vaša podrška i više nego što možete zamisliti.
Hahaha, da pogađam, Nordrhein-Westfalen? 😂
Ma sad ćemo mi na veselo okrenuti. 😀
Ma nije bebo, bježiš s časova meščini. 😛
Da, samo veselo! 😁
Jbg, biće da sam bježala. 🤣