o qrovima 2…

16 0 komentara

    • zato kod nas, u Bosni, još uvijek preovladavaju ti papirni, masni često, prljavi, poderani… al prije svega masni i ljepljivi 🤢

    • Pa treba to gledati sa pozitivne strane. Ako su prljavi i poderani, znači da se ne mijenjaju često. Što implicira da im je kuhinja konzistentna, što pak upućuje da su se poprilično ispraksali u pravljenju nekoliko istih jela kroz godine. A što su masni i ljepljivi nam govori da ljudi upola jela naručuju repete, što znači i dodatno potvrđuje da im je hrana dobra. 😀

    • Hahaha, nisam navikla da tako pozitivno gledaš na stvari, nije ti svojstveno 😜
      Ma možda ti ta i ima mjesta… ili smo jednostavno aljkavi i lijeni i mrsko nam praviti nove sve dok stari služe svrsi. To mi više onako liči na naš narod.
      Nerijetko dođeš da jedeš i u šta god prstom na meniju upreš, ono nema. Tako da je ovo moje izglednije 😜

Leave a Reply