Sad znamo da jedeš kobasice 😜
Jel i taj bio komplikovan?
Nisam ga ni otvorio. 😛
Haha, pa kako onda znaš da nije neki jednostavan ko onaj na koji sam ja naletjela?
Pa ni ne želim da znam. 😛
Bio je i neki papirni pored. 😀
zato kod nas, u Bosni, još uvijek preovladavaju ti papirni, masni često, prljavi, poderani… al prije svega masni i ljepljivi 🤢
Pa treba to gledati sa pozitivne strane. Ako su prljavi i poderani, znači da se ne mijenjaju često. Što implicira da im je kuhinja konzistentna, što pak upućuje da su se poprilično ispraksali u pravljenju nekoliko istih jela kroz godine. A što su masni i ljepljivi nam govori da ljudi upola jela naručuju repete, što znači i dodatno potvrđuje da im je hrana dobra. 😀
Hahaha, nisam navikla da tako pozitivno gledaš na stvari, nije ti svojstveno 😜
Ma možda ti ta i ima mjesta… ili smo jednostavno aljkavi i lijeni i mrsko nam praviti nove sve dok stari služe svrsi. To mi više onako liči na naš narod.
Nerijetko dođeš da jedeš i u šta god prstom na meniju upreš, ono nema. Tako da je ovo moje izglednije 😜
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Koristimo kolačiće da bismo vam dali najbolje iskustvo na našoj web lokaciji. Nastavljanjem korištenja ove web lokacije, slažete se sa našom upotrebom kolačića.Prihvatam
Sad znamo da jedeš kobasice 😜
Jel i taj bio komplikovan?
Nisam ga ni otvorio. 😛
Haha, pa kako onda znaš da nije neki jednostavan ko onaj na koji sam ja naletjela?
Pa ni ne želim da znam. 😛
Bio je i neki papirni pored. 😀
zato kod nas, u Bosni, još uvijek preovladavaju ti papirni, masni često, prljavi, poderani… al prije svega masni i ljepljivi 🤢
Pa treba to gledati sa pozitivne strane. Ako su prljavi i poderani, znači da se ne mijenjaju često. Što implicira da im je kuhinja konzistentna, što pak upućuje da su se poprilično ispraksali u pravljenju nekoliko istih jela kroz godine. A što su masni i ljepljivi nam govori da ljudi upola jela naručuju repete, što znači i dodatno potvrđuje da im je hrana dobra. 😀
Hahaha, nisam navikla da tako pozitivno gledaš na stvari, nije ti svojstveno 😜
Ma možda ti ta i ima mjesta… ili smo jednostavno aljkavi i lijeni i mrsko nam praviti nove sve dok stari služe svrsi. To mi više onako liči na naš narod.
Nerijetko dođeš da jedeš i u šta god prstom na meniju upreš, ono nema. Tako da je ovo moje izglednije 😜
Ma ti ne poznaješ jednu komplet stranu mene. 😛
Koju? Čokoladnu? 😜
Ma ti ne poznaješ dvije komplet strane mene. 😛
Pa kad nisi htio da mi pokažeš… 🙁
Čuvam se za braka. 😇
Mhm… biće da ja tebe nikako ne znam 🤣
Ma znaš malkice. Na momente. 😛
💩
💩 [2]