Mislim mogu i ostali, ali žene primarno. Dakle, kako biste vi reagovale kad bi vam čoek rekao da je u međuvezama1 išo (redovno) kod (Dubai) influencarica/kontroverznih biznisvomenki/ili koji je već korektan naziv za žene kojim plaćaš seks – na seks?2 Samo u poslovnom aranžmanu, naravno, ništa emotivno.
Inače slika nema nikakve veze s pitanjem, nego nam ona jedna govori da su nam neuredni blogovi i fale slike, pa eto.

šta su međuveze?
Kad si između dvije veze. 😀
Haha, pa šta koga briga šta je ko radio između veza? Samo nek mi ništa ne donosi od njih 😜
Pa tu sam da ispitam to. 😛
A što tebe to zanima? 🤣
Ma što kaže Lulababy, sad ozbiljno, vjerovatno mi se ne bi baš svidjelo. Htjela bih znati razloge. Jel ga to loži ili je nesiguran u vezi svojih vještina u krevetu ili je nešto drugo u pitanju… al bi mi sigurno smetalo iz razloga što bih se bojala nekih bolesti ili da je opterećen time.
Pitam za
jaranasebe. 😛Pa nešto drugo. Htio čoek seksa. Otišao, platio, završio. Do idućeg puta. 🤣
Ma lafo za sebe, nedavno pisao kako mu nije samo do seksa, hoćeš emociju, konekciju, da pričaš s nekim… zar se za seks na današnjem vaktu treba plaćati?
Uostalom, ako je baš tako i čini te sretnim, pa de 😁
Pa to hoću u vezi. Ali dok ne dođe do veze, mora čovjek nekako ispuniti vrijeme. I potrebe. 😛
Ne treba ako si žensko. Ili ako si neki jebač. Svi ostali pare na sunce. 🤣🤣🤣
Znači ti bi aminovala to čoeku da ti kaže. 😀
Pa dobro, i to je pošteno, samo se treba pazit 🙂
Šta ja znam.. ako to nije neka navika i opsesija, desilo se par puta, vjerovatno mi ne bi toliko smetalo. Ne znam što bi mi smetalo više nego da je to radio s nekom kojoj nije platio 😁
Pa pazi se, dabome. Mislim gdje ti je garancija i da nećeš dobiti kakvu boleštinu i kad ne plaćaš. 🤣
Nema garancije, naravno.
Često ti imaš ove neke misaone esperimente na nama ovdje. Jel makar vodiš evidenciju o rezultatima?
😜
Šta to govori o muškarcu koji plaća za seks? Nije to samo platio je da bi uživao i ćao, govori to nešto i o njegovom karakteru, što mnogima može biti dealbreaker.
E baš evo prepisujem tvoje odgovore. 😛
Pa šta govori o njegovom karakteru? Šta ti misliš da se krije iza svega, ako nije samo da je platio da bi uživao i ćao? 🤔
Svaka ćas, tako treba 😜
Pa možda smatra da se sve u životu može dobit parama, možda misli da su žene samo objekti za iskorištavanje… možda mu je to redovan “međuvezni sport” što upućuje da ima problem i možda je seksualni ovisnik… meni ništa nije crno i bijelo, ako mi je stalo do njega htjela bih znati razloge i vidjeti jel to nešto prolazno i jel nam se poklapaju osnovne životne vrijednosti. Ako je to bilo prije mene, usput, par puta i nije mu to stil života, ne vidim razlog da mu to uzimam za to. Eto mi sve svetice…
Da mu to uzimam za zlo* 🤣
Pa i sve se može u životu dobiti parama. 😀
Znači ako žena koja je sama angažuje lika da joj sastavi namještaj, a što joj je do jučer radio partner, zapravo smatra da se sve u životu može dobiti parama i da su muškarci samo objekti za iskorištavanje? 🤔
Ako muškarac ima seksualni nagon, i radi nešto po tom pitanju, ima problem i možda je seksualni ovisnik?
Evo ti konkretno, jer mi se čini da se ne razumijemo. Bio lik u dugoj vezi, nije išlo, razišli se. Trenutno ne može naći nikog novog ili je u nekom procesu emocionalnog oporavka od neke vještice. Ili mu se neko sviđa, ali ta druga ga ne jebe ni 2%. Ima love više nego što zna šta će s njima. Ode na ručak, ode kod frizera, ode kod neke mentorice ljubavnih čari. Iduće sedmice konta, pa nije ono bilo loše, odoh ja opet. I tako sve dok ne upozna neku tebe na nekom seminaru o asertivnoj komunikaciji. Priđe ti, kaže da imaš lijepe oči, ti se kleberiš njegovim lošim šalama, you know the deal. Fast forward tri mjeseca, vi na kauču ušukani, gledate Jerry Springera reprizu i tamo neki lik priznaje ženi da je išao kurvama kad je ona bila trudna. Dok publika šizi na TVu, tebi đavo ne da mira (žensko ko žensko 🤭), pitaš ga da li bi on ikad išao kurvama dok mu ti nosiš djecu. Veli on naravno da ne bi, ali je bio nekad prije nego što je bio s tobom.
nemoj da izvrćeš moje riječi, znaš da to baš i nije isto. Nećemo sad ulazitinu historijat prostitucije i analizirat načela morala, ovisnosti, potreba, želja… kako možeš porediti sklapanje namještaja i seks? Ne možeš postati ovisan o plaćanju majstora da ti sklopi kauč i nećeš dobiti sifilis od toga 😛
Naravno da nije seksualni ovisnik ako ispunjava svoje seksualne nagone, ali ako to radi pretežno na taj način, nema mjere i kontrole i nastavlja s tim u okolnostima kada ne mora, onda očito tu ima neki drugi problem.
A što se tiče ovog primjera ispod, pa odgovorila sam ti na to i razumjeli smo se – ako je to bilo prije mene, ako to nije nešto što ima potrebu ponavljati, naročito dok je sa mnom, ne vidim razlog zašto bih mu to zamjerila.
al čekaj, seminar o asertivnoj komunikaciji… 🤣
nisam imala kad osvrnut se na tvoj živopisni primjer hahahah
Ma meni ti je to dvoje isto. 😛
Meni je sad misterija što ti spominješ neke druge okolnosti, kad ja pitam konkretno za ovaj moj slučaj. A imaš ti to običaj tako…
Nisam rekao da te vara, tu i ne očekujem neka opravdanja i unaprijed znam odgovore za 98% ljudi. Interesovalo me za ovu situaciju gdje nisu čista posla. 😛
e pa meni nije 😛
Haha, e pa eto ako je to uradio onako, jer mu se moglo i htjelo dok nije našao mene, pa halal mu bilo. (ako neće opet 🤣)
čuj imam ja takav običaj… imaš i ti svakakvih običaja, pa šutim 😛
Pa imaš, nisi mi jednom tako počela odgovarati na nešto što ja uopšte nisam pitao. 🤣
https://ibb.co/GvtBK274
Ama, odmah ti odgovorila, šta hoćeš više od mene? 😜
https://www.youtube.com/watch?v=4df197_1-XY
Nisam ti ja od tih jaranovih influencarica 🤣
Pa nisam mislio za pare, nego nako… iz ljubavi. 🤣🤣🤣
https://media3.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUybTQ1bmp0MGQ3anRpNm1ob3owY2x2enY0dmNrOHFiaXRlbmRjYnUzcSZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/fYkV5rVyVDBCu91h5T/giphy.gif
Pojela maca prste? 😏
Ma kome to? 🙀
Tebi, očito. 💁🏻♀️
Ma lako meni za tebe. Ti u 8 ušuškaš djecu, u 9 si i ti sama u krevetu, a meni valja u ta doba u provod i ko zna kad ću se vratiti kući. 🙁
Jest sve tako, samo pomjeri još po dva sata 😜
A joj, jest mi te žao. Bil se mijenjao? 😁
U 7 liježeš? Oooj pa blago tebi. 😀
Bih rado, kad bih mogao naći nekog ko bi se prihvatio obaveza i izvršavao ih dovoljno dobro.
Ne -2, nego +2 😜
Ali liježem iza ponoći, da ti riješim nedoumice.
Koje obaveze? Te oko pravovremenih izlazaka i povrataka kući? 😁 vjeruj mi, biću tačna u minutu, samo zadaj vrijeme 😜
Pa nije to samo oko vremena. Treba se tu i jesti, piti, plesati, uživati, smijati se, biti bezbrižan, među ljudima, u pozitivnoj atmosferi i još štošta. Ne bih ja da te opterećujem. 🤗
Zvuči kao posao koji bih ja odradila zatvorenih očiju, ma ko od šale 😜
Ma ti eto zatvori oči i zamisli da radiš to sve. 🤣
Ja kad zatvorim oči, zamišljam nešto drugo…
https://media1.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUyaW5wancwNHppbHNwOXIzZnQ3YTgydGFzcWJ4b2E3c3M5eWN1MWxzdyZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/MdvyuBd0fdGYWmAQ35/giphy.gif
Ts lowkey funny ngl. 🤭
https://www.youtube.com/watch?v=lplLgVQYACk
Kakav ti je to genZ jezik? 😜
Pa reci mi gdje ćeš večeras u provod? Da zamišljam malo… 🤭
Prešlo mi izgleda od ove raje. 🤣
Ma hjoooj, ja evo haman i pošao na drugo mjesto. 😀
A izgleda… i ja sam sve skraćenice razumjela 😆
Ah tebe, pa nikakve mi detalje ne daješ, kako da se zamislim i unesem u maštanje kad si tako škrt na detaljima…
Ma bilo je nezamislivo. 😁
Pa to je baš lijepo za tebe 😌
Meni bi bilo odbojno.
Ali slika 🤣🤣
I šta bi ti poduzela u vezi toga? Da li bi ti to bio razlog da ne nastaviš vezu s nekim recimo?
😀
Pa ja nisam pristalica toga i onda pretpostavljam da nam se ni sistem vrijednosti ne bi poklapao. Da je bio jednom pa hajd, ali redovno… To mi je turn off.
A da li bih prekinula vezu, to sad zavisi od više faktora. Ne bih baš mogla dati odgovor na to pitanje tek tako.
Pa evo scenarij, vi ste u vezi nekoliko mjeseci, sve štima. Na nekoj kafi se spomene tema plaćanja seksa i on nonšalantno spomene da je i on to radio dok nije bio u vezi. Šta bi ti u tom momentu? 🤔
Ovo što je i Morgana rekla: “ako mi je stalo do njega htjela bih znati razloge i vidjeti jel to nešto prolazno i jel nam se poklapaju osnovne životne vrijednosti. Ako je to bilo prije mene, usput, par puta i nije mu to stil života, ne vidim razlog da mu to uzimam za zlo.”
Ali ne garantujem da ne bi utjecalo na moje mišljenje o njemu. 😬
Znači takva muška ponašanja imaju neke negativne konotacije kod tebe.
Pa iskreno da jer nije u skladu s mojim sistemom vrijednosti. To jedino. 😄
Pa dobro, ne osuđujem te ja zbog takvog razmišljanja, da se razumijemo. Sasvim validan stav. 🙂
Čisto sam znatiželjan kako žene gledaju na tu problematiku. 😀
Jasno, jasno. 😄
Ma naći će se neki za tebe, a da nije kurvar u slobodno vrijeme, ništa se ti ne sekiraj. 😀
Haha hvala Tram, nadam se. 🤣
Ma kad ti ja kažem… 😎
Ne bi mi vise bio coek.
Auuu, tako znači… Šta tebi toliko u tome smeta?
Moram priznat da sam preletila to da je prije nase veze, ali generalno nije bas tip sa kojima uopste dodjem u neku relaciju. Mislim da takvi likovi imaju neki ozbiljan problem sa zenama ako je to vec neki obrazac, i ne bih takvog pozeljela ni neprijatelju. Ego mu veci od muske casti. Taj ako se ne moze oko zene potruditi ne valja taj nizasto drugo u zivotu, mozda samo za rintanja na nekom poslu i to bi mu bio najveci zivotni domet. Taj ne bi bio dobar ljubimcu u kuci kamo li zeni, djeci. Mislim da sa takvim likovima ako imaju porodicu zena mora biti i cojk i babo i zena i sve u jednom. On je sam sebi cijeli zivot (ne)dovoljan.
Uh jesi mu se nagovorila, ne bih mu bio u koži. 😛
Ne bi mi vise bio coek [2]
Auuu, tako znači… Šta tebi toliko u tome smeta? [2]
Pa vjerujem da trebamo imati iste ili slične vrijednosti. A ne vjerujem u ono “promijenio se”, mada postoji ono “okrenulo ga” ali to je druga krajnost. Vidim i po sebi da smo isti ljudi gore-dole, u pet deka sve. Plus još nije to neka tamo odvojena radnja sama za sebe, to sve veže karakterne osobine te osobe.
Bi li tebi smetalo da je ti trenutna djevojka tražila usluge seksualnog radnika prije vaše veze?
Podsjeti me ti na ovu sliku haha https://ibb.co/yFw8M2RV
Pa startne (i završne) pozicije muškaraca i žena po pitanju seksa su kao nebo i zemlja, pa onda i nije validno neko poređenje samo sa zamijenjenim spolovima.
Odlična je slika. 😀
Ja ako išta ovdje kontam 🤣🤣🤣🤣🤣šta će jadan Puhalo ovdje, nit luk jeo nit lukom smrdio😁
Vidi, da ti odgovorim tom jaranu koji pita, slabo da od koje neće dobit šut u guz, a žene koje ne daju šut u guz, njima je onaj fazon was ich nicht weiß, macht mich nicht heiß, pa nek on sebi sve razvaga.
Pa on je tu jer nam je ona jedna rekla da nemamo dovoljno slika na blogu. 😛
Znači ti bi šutirala Hanciku da si saznala da je nekad, prije veze s tobom, išao na Reeperbahn. 😀
Šta ba mene briga šta je ko radio prije mene.
Pa o tom pričamo. 😀
Dobro jutro Senjorita🤣ok, pa sa onim što je bilo prije mene nije me stvarno briga, smatram da je skoro pa svaki bio bar jednom samo nebi nikad priznao.Ne znam eto možda i ja griješim.
Ma ja nisam, ako mi vjeruješ. 😀
Pa ne možeš ti, ti si Zuckerbübchen, pametnica😁
Ma nemam ja love za te epizode. 😀
Mislim imam, ali žao mi trošiti. 🤣
Ma ja, bolje kupit sebi šta za u kuću🤣
Ma najbolje sebi kupit kuću. Svaki dinar je bitan. 😀
Kupi i ne žali😃
Kako je krenulo…
Bože, pomislish na prvu odakle Puhalu Srđanu toliko komentara? Reko bit će da je nešto zeznuto rekao, kao ono ti u komentarima, reko onkad tramvaj komentira drugim blogerima, a na kraju sasvim uobičajan dan/post/blog! A ti stavio sliku 😅😅😅
Čuj kako bi reagovali?Drvljem i kamenjem ali ne u figurativnom smislu!
Poslovno može bit samo za nju, za njega teško
Al evo tek sad vidim da misliš da je išao kad nije bio u vezi, a rekla bih budale, mogao je to nać i za manje para, al eto, barem ima para. Daj pare vamo! 😄
Ma i muškim je to poslovna transakcija. Dođu, obave posao, i svojim poslom dalje. 🤣
Slika mi je popravila jutro, ne bih se drugačije nasmijala 🤣
Pa drago mi je da mogu pomoći. 😛
Nego, šta ti veliš na ovo moje pitanje?
Vjerovatno bih na nekom nivou izgubila poštovanje, a to izjede odnos vremenom i raspadne se… Zato bolje ne pitati, ne govoriti, prošlost u prošlosti i gotovo. 😁
Pa imaš pravo. 😁
Nuto Srđana.
Nego, šta ti veliš na ovo moje pitanje? [2]
Šta je ko radio prije naše veze me baš nimalo nije briga. Niti pitam niti me zanima.
Pošteno!
A šta bi ti uradio da ti saznaš da ti je hanuma nekad u prošlosti naplaćivala, ali ne radi to više i ima brdo para? 😁
Uh, gdje me nađe s tim pitanjem… 😀
Isto sam pomislila kao Laura, otkud ovoliko komenatara na ovom blogu 😂 zapravo sam te totalno preskočila, sve do sad 😅
Eh pa ako ovo nije lekcija da ne treba suditi po izgledu, ne znam šta je. 😛